Je v podstatě mrtvá, hrozil únosce. Haďák ale neohroženě zasahuje

ZOO (57) – Zlikvidujeme ji

Život Sid je v ohrožení. Jarda jí ublížit nechce, ale jeho kumpán nezná hranice a je rozhodnutý křehkou dívku zlikvidovat. Naštěstí Haďák rozjel vlastní pátrání, vytipoval si možné pachatele a začal s výslechy. Došlápne si i na vychytralého kolegu. Podívejte se v exkluzivní ukázce, jak drsně z Jardy dostane, kde Sid vězní.

Ošetřovatel Jarda jede v obchodování se zvířaty na černém trhu a distribuuje falešné registrační listy. Od šéfa pašeráků dostal za úkol zbavit se Sid, která jim byla na stopě už delší dobu. Přestože ji unesl, uvěznil u sebe ve sklepě a vydírá Eduarda ve snaze přijít snadno k milionům, krásné blondýnce ublížit nechce. Jeho parťák Tomáš ale žádné zábrany nemá.

Nebojácná Sid se ho pokusila přelstít a utéct. To se jí ale bohužel nepovedlo a zdá se, že si definitivně podepsala ortel smrti. „Je v podstatě mrtvá. V momentě, kdy mi strhla masku, se začaly odpočítávat poslední minuty jejího života,“ má jasno Tomáš a i přes Jardovy námitky nepřipouští žádnou další debatu.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Do pátrání po Sid se kromě najatého vyjednavače pustil i Haďák, který má plnou důvěru maminky Alice. Ta s ním jako jediná z rodiny Novotných spolupracuje a společně dojdou k závěru, že má v únosu skutečně prsty někdo ze ZOO. V dalším díle, který uvidíte v úterý večer na Primě, si Adam vytipuje podezřelé kolegy a zaútočí i na Jardu.

Haďákovi se sice povedlo dostat z Jardy přesnou adresu, podaří se mu ale najít krásnou ošetřovatelku včas? Kumpánovi Tomášovi už docházejí nervy a ve vypjaté chvíli, kdy je přesvědčen, že Eduard otálí s dodáním peněz, se vrhne zuřivě na Sid a chystá se jí ublížit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.