Je v podstatě mrtvá, hrozil únosce. Haďák ale neohroženě zasahuje

Život Sid je v ohrožení. Jarda jí ublížit nechce, ale jeho kumpán nezná hranice a je rozhodnutý křehkou dívku zlikvidovat. Naštěstí Haďák rozjel vlastní pátrání, vytipoval si možné pachatele a začal s výslechy. Došlápne si i na vychytralého kolegu. Podívejte se v exkluzivní ukázce, jak drsně z Jardy dostane, kde Sid vězní.

Ošetřovatel Jarda jede v obchodování se zvířaty na černém trhu a distribuuje falešné registrační listy. Od šéfa pašeráků dostal za úkol zbavit se Sid, která jim byla na stopě už delší dobu. Přestože ji unesl, uvěznil u sebe ve sklepě a vydírá Eduarda ve snaze přijít snadno k milionům, krásné blondýnce ublížit nechce. Jeho parťák Tomáš ale žádné zábrany nemá.

Nebojácná Sid se ho pokusila přelstít a utéct. To se jí ale bohužel nepovedlo a zdá se, že si definitivně podepsala ortel smrti. „Je v podstatě mrtvá. V momentě, kdy mi strhla masku, se začaly odpočítávat poslední minuty jejího života,“ má jasno Tomáš a i přes Jardovy námitky nepřipouští žádnou další debatu.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Do pátrání po Sid se kromě najatého vyjednavače pustil i Haďák, který má plnou důvěru maminky Alice. Ta s ním jako jediná z rodiny Novotných spolupracuje a společně dojdou k závěru, že má v únosu skutečně prsty někdo ze ZOO. V dalším díle, který uvidíte v úterý večer na Primě, si Adam vytipuje podezřelé kolegy a zaútočí i na Jardu.

Haďákovi se sice povedlo dostat z Jardy přesnou adresu, podaří se mu ale najít krásnou ošetřovatelku včas? Kumpánovi Tomášovi už docházejí nervy a ve vypjaté chvíli, kdy je přesvědčen, že Eduard otálí s dodáním peněz, se vrhne zuřivě na Sid a chystá se jí ublížit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.