Únos krásné Sid! Dívka doplatí na svoji zvědavost a pátrání na vlastní pěst

ZOO (55) – Zbav se jí

Michaela Pecháčková (18) se jako Sid tak dlouho šťourala ve falešných registračních listech zvířat a jejich obchodování na černém trhu, až došla pašerákům trpělivost. Nenechala se ničím odradit a nyní bude za svou iniciativu pykat. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, kdo bude stát za jejím únosem.

Krásnou Sid její okolí mnohokrát varovalo, ať se neplete do podezřelých obchodů se zvířaty a své stopy přenechá policii. Jenže mladá ošetřovatelka si postavila hlavu a nic s ní nehne. Po předchozím zklamání, kdy vyšetřovatelé podle ní důkazy neprověřili dostatečně a uzavřeli případ moc rychle, je rozhodnutá přijít podivným machinacím s registračními listy na kloub.

I tentokrát se chtěla Michaela Pecháčková jako Sid spojit s Haďákem. V minulosti spolu při pátrání spolupracovali a skvěle jim to klapalo. Adam v podání Šimona Biliny dal ale nyní půvabné ošetřovatelce košem. Nedokáže jí odpustit, že se vydávala za sirotka, když přitom pochází z bohaté rodiny. Má ji za rozmazlenou holku a nechce pochopit, co Anču ke lži vedlo.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Dědička rozsáhlých skláren se proto spojí s kolegou Jardou, který jí ochotně nabídne pomoc. Bohužel právě on je jedním z členů pašerácké skupiny. Od svého šéfa dostane jasný rozkaz: „Nemůžeme přestat, máme na cestě spoustu zvířat, přišel bych o miliony. Tu ženskou vyřeš. Buď iniciativní,“ instruuje ho.

Sid unese kolega ze ZOO

Nicnetušící Sid tak sama nakráčí do připravené pasti. V dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, si s ní Jarda coby domnělý prodejce domluví schůzku v odlehlejší části města, překvapí ji a unese v tmavé dodávce.

Asi nikoho by v zoologické zahradě nenapadlo, že je nevýrazný ošetřovatel zapletený do takové levárny. Co ale hodlá se Sid dál dělat? Ublíží jí a zbaví se jí, jak mu poradil šéf pašeráckého gangu? Nebo vyměkne a nakonec ji pustí?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.