Celebrity

29. září 2022 13:40

Karolína Oehmová

Míša Petřeková v seriálové pauze točí film v zahraničí. Musela ale zhubnout

Michaela Petřeková (24) se u diváků proslavila jako mrcha Markéta v oblíbeném seriálu z prostředí zoologické zahrady. Už víme, že se do něho po čase vrátí. Nyní pro Prima Ženy prozradila, jaká výzva ji čeká v době seriálové pauzy.

Role Markéty Míšu Petřekovou zviditelnila nejen u televizních diváků, ale dostala se také do povědomí filmových produkcí. V době, kdy si dá od seriálu ZOO pauzu, bude totiž točit v zahraničí. „Chystá se jeden projekt, o kterém nemůžu zatím mluvit, ale bude to něco úplně jiného, než jak mě diváci znají. Je to náročné, vážnější téma a natáčí se v zahraničí, takže přes měsíc teď budu pryč,“ naznačila herečka o nové práci krátce před odletem.

Kvůli roli musela zhubnout

V těchto dnech stojí Míša před televizními kamerami v Turecku, kde stráví téměř čtyřicet dní. „Je to špionážní thriller. Budu tam mluvit cizí řečí, pašto (jazykem se mluví hlavně v Afghánistánu, Íránu a v Pákistánu, pozn. red.) a anglicky. Takže je to obrovská výzva,“ prozradila seriálová Markéta, která se pyšní krásnou štíhlou postavou. Přesto musela do nové role ještě zhubnout. „Chtějí, abych hodně zhubla v obličeji, ale jelikož mám po mamince tvářičky, tak je to trošku náročnější,“ směje se a upřesňuje, že produkce žádá, aby shodila celých pět kilogramů. „To se za měsíc a půl nedá stihnout. Myslím si, že na váze úplně nesejde. Tím že cvičím, svalová hmota přibývá a váží víc než tuk. Spíš sleduji centimetry a tam už vím, že jsem zhubla,“ dodává spokojeně Petřeková.

Natáčení v zimě a bez vody

Váha není jedinou výzvou, kterou musí absolvovat. Kdo si představuje, že při natáčení filmu v zahraničí se Míša bude mít jak hollywoodská hvězda, šeredně se plete. Podmínky bude mít totiž dost náročné. „Producent se mě ptal, jestli jsem na natáčení opravdu připravená, že podmínky nebudou úplně ideální. Bude zima a neví, jak to bude s vodou a tak. Takže uvidím, ale jsem v tom nadšení a těším se na to,“ prozradila ještě sympatická herečka před odletem do Turecka.

Sdílejte článek
Štítky Turecko hubnutí natáčení zoologická zahrada herečka role seriál ZOO Michaela Petřeková zahraniční film těžké podmínky špionážní thriller

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.