Celebrity

14. března 2022 17:50

red

Markéta je pěkná kráva, píší diváci Michaele Petřekové ze ZOO. Jak to nese?

ZOO (10)- Sebevědomá ženská

V seriálu ZOO se její Markéta předvádí jako pěkná potvora. Ve skutečnosti byla její představitelka Michaela Petřeková překvapená, že si ji do takové role produkce vybrala. Obzvláště tehdy, když to byla role psaná na tělo. Tvrdí, že to pro ni byla velká výzva, a váží si toho, že šanci zahrát si v seriálu dostala. „Markéta je pěkná mrcha – a nebojte, ještě přitvrdí,“ slibuje herečka.

Hrát negativní postavy herci milují, můžou se vyřádit, ale u diváků zpravidla nesklízí příliš pozitivních ohlasů.

Mrcha ze ZOO

„Víte, já ani netušila, že budu hrát takovou potvoru. Casting na roli jsem dělala přes video, v době covidu, a ani jsem netušila, co budu hrát. Zkrátka si mě zkoušeli. Až později jsem se dozvěděla, co to bude za roli – a byla jsem hodně překvapená,“ popisuje svou cestu do seriálu Michaela Petřeková, které diváci její roli uvěřili okamžitě.

„Občas se bavím tím, co fanoušci píšou za komentáře, že je Markéta pěkná kráva, ať zmizí ze seriálu, nechá toho Roberta na pokoji apod. Ale osobně mi to ještě nikdo neřekl. Lidé asi pochopili, že nebudu taková potvora jako Markéta,“ usmívá se herečka, která si na natáčení nejvíc užila scény, kdy ji malí uličníci v podání Adély Hesové a Jakuba Bartáka vypekli.

„Nacpali Markétě do flétny mouku, a když na ni chtěla hrát, všechna mouka jí vylétla do obličeje. Musím říct, že to bylo těžké natáčení. Dlouho se hledalo, jak to natočit, aby to bylo efektní. Nakonec se u téhle scény použil moučkový cukr, fungoval lépe než mouka. A prozradím i to, že vůbec nebyla ve flétně. Stál pode mnou rekvizitář, který v okamžiku, kdy se měla rozletět, vyfoukl cukr. Točilo se to několikrát a odjížděla jsem z ateliéru sladká, ulepená a cukr jsem měla i ve vlasech,“ prozradila herečka s tím, že dolů šel prý docela těžce.

Ještě horší, než diváci čekají

„Jinak je natáčení s dětmi za odměnu, oba jsou opravdu skvělí a na rozdíl od Markéty mě jako Míšu mají rádi,“ usmívá se herečka, která přiznává, že Markéta ještě neřekla poslední slovo a diváci se mají na co těšit.

„Prozradit nic nemůžu, ale naznačím, že se z ní stane ještě větší hysterka, než byla doposud. A bude to velké,“ slibuje Michaela Petřeková, která jde tak trochu ve šlépějích Báry Jánové ze Slunečné. „Zatímco Báry Sylva se ve Slunečné napravila, s Markétou to zatím tak radostně nevypadá,“ usmívá se tajemně herečka.

Seriál ZOO sledujte vždy v úterý a čtvrtek večer na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.