Míša Petřeková odmítla být kojena kvůli lásce! Chce se nyní vdávat?

Michaela Petřeková se na Valentýna rozpovídala, i když ho zrovna s přítelem neslaví. Prozradila, co všechno musela obětovat kvůli své první lásce a jestli se bude po dlouholetém vztahu vdávat.

Na svatého valentýna květinářství mají žně a hodně zamilovaných párů vyráží na romantické rande. Míšu Petřekovou, kterou můžete momentálně vidět v seriálu ZOO, ale tento svátek nechává klidnou. Dává přednost jiné tradici. „Valentýna neslavím, mám radši 1. máj. My to s přítelem neřešíme děláme si hezké dny po celý rok,“ říká Míša.

Kvůli první lásce odmítla kojení

Krásná příležitost si na den zamilovaných zavzpomínat na první lásku. Tu si Míša pamatuje velmi dobře, protože kvůli ní udělala v životě velký krok kupředu. „Bylo mi čtyři nebo pět let. Já jsem byla dlouho kojená a kvůli tomu klukovi jsem to přestala chtít, protože už jsem se za to styděla. Taková byla moje první láska, ale nedopadla. Já jsem to tomu klukovi nikdy neřekla, že ho mám ráda,“ odtajnila Petřeková.

Nejdřív se rozešli, pak se dali dohromady, teď bude svatba?

K lásce a vztahům bohužel patří i rozchody. Ani těm se představitelka Markéty v seriálu ZOO nevyhnula. I když ten poslední měl nakonec šťastný konec. „Rozešla jsem se s klukem, se kterým jsem i teď, po roce jsme se k sobě vrátili. Myslím si, že tato zkušenost nás víc spojila a teď si mnohem víc rozumíme. Byl to ale určitě nejsmutnější rozchod,“ přiznala. Každý by nyní řekl, že po tom všem mají jen krůček ke svatbě. Opak je ale pravdou. „Zatím jsem k tomu nedospěla, že bych se chtěla vdávat. Chtěla bych oslavu toho našeho vztahu, která by byla v kruhu přátel a bez formalit,“ uvedla Mísa Petřeková.

V roli Markéty můžete Michaelu Petřekovou vidět v seriálu ZOO každý čtvrtek ve 20:15 na Primě.