Míša Petřeková po boku Roberta Urbana v ZOO: Bojím se reakce diváků, Markéta umí být zlá!

Michaela Petřeková o roli Markéty

Žárlivá, nepříjemná a zákeřná právnička. To je role Michaely Petřekové. Před kamerou se nejvíce potká s Robertem Urbanem a Evou Burešovou, kteří hrají typicky kladné postavy. Tedy úplný opak té její. Jak se s charakterem své role popasovala a co jí dělalo zpočátku problém?

Míša Petřeková v seriálu ZOO hraje právničku Markétu Tomečkovou, která je obrovská kariéristka a přítelkyně soudce Petra Kříže. „Úplně bych se s ní nechtěla dát do křížku, protože umí být hodně nepříjemná, ale zase na druhou stranu, abych si ji obhájila, tak o lidi, které má ráda umí pečovat a umí být i hodná,“ popisuje svou postavu Petřeková.

Nejčastěji se objevuje po boku Roberta Urbana

V seriálu se nejčastěji objevuje po boku Roberta Urbana, který ztvárňuje soudce Petra Kříže. „Já jsem fakt nadšená, že Robert mi hraje partnera, protože si s ním rozumím a děti jsou taky úplně boží. Jsou šikovné, jsou talentované a je s nimi sranda. Takže já jsem nadmíru spokojená,“ pochvaluje si herečka. Přijmout partnerovi děti z předchozího vztahu není úplně jednoduché pro nikoho. Michaele by ale nevadilo, kdyby její partner děti měl. „Já mám partnera, který děti nemá, doufám, ale kdyby je měl, tak bych to asi vzala v pohodě. Jsou to děti a já mám děti ráda,“ prozrazuje.

Reakcí diváků se bojí, ale věří, že to lidi pochopí

Negativní role jsou trochu nevděčné pro diváka, jelikož málokdo dokáže oddělit postavu od herce, který ji ztvárňuje. A v době sociálních sítích si stále více lidí neodpustí negativní komentáře. „Trošku se těch reakcí bojím, ale zase si říkám, že člověk se na to úplně nemůže připravit. Uvidím, no. Držím si od toho trochu odstup. Věřím, že lidi pochopí, že je to jenom seriál a ve skutečnosti taková nejsem,“ doufá Petřeková. „Ze začátku to byl pro mě obrovský boj, abych si tu roli nějak uchytila, ale teď už si začínám zvykat a začínám si to užívat. Ale bylo pro mě ze začátku těžké, abych uměla být zlá,“ říká herečka a dodává, že by časem chtěla vidět tu její Markétu v kladném světle. Doufá, že to s ní bude ještě pestré a zažije spoustu zajímavých věcí. Jak si povede její role sledujte v seriálu ZOO každý čtvrtek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.