Robert Urban promluvil o dětech! V ZOO má dva uličníky. Plánuje i  vlastní?

Robert Urban o roli Petra Kříže a dětech

Nejmladší soudce v historii! Přesně touto zajímavostí se může chlubit Robert Urban v roli Petra Kříže v seriálu ZOO FTV Prima. Bohužel má také nejzlobivější děti v historii, což by mohlo naopak Roberta odradit od jeho vlastních potomků. Tak jak to tedy je? Plánuje rodinu?

Kromě soudce Petra se v novém seriálu ZOO představí také herečka Michaela Petřeková jako jeho partnerka a Eva Burešová coby Viky, která hlídá jejich děti. Té si Petr dost váží, jelikož je jediná, která s jejich ratolestmi vydrží déle než týden. „Jsou to děti syčáci, takže někdy to je o nervy, ale v zákulisí jsou to oba šikovní, mladí a talentovaní herci,“ prozrazuje Urban. On, ale i další herci si tyhle dva malé začátečníky velmi pochvalují a shodují se, že mají v sobě tolik talentu a jistoty, že by se od nich i dospělí herci mohli učit.

Nebráním se ničemu. Cítím, že je načase udělat další krok.

Robert Urban má už přes čtyři roky přítelkyni, věk už má taky. Tak co založit vlastní rodinu? Neodradí ho seriáloví uličníci? „Co teď vlastně říct, abych si na sebe neupletl bič a zároveň aby to nevypadalo, že se něčeho bojím,“ směje se. „Nechávám to plynout. Bůh ví, nebo ten, kdo je nad námi, jak to všechno dopadne. Ale nebráním se ničemu, přece jenom už je mi třicet pět a už možná cítím, že je na čase udělat nějaký další krok,“ prozrazuje nakonec Urban.

Na nový seriál ZOO s Robertem Urbanem se můžete těšit ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!