Seriály pro ženy

27. ledna 2022 20:20

Sid se v ZOO potká s otcem! Sledujte exkluzivní video

Sidonie Anna Novotná by podle všeho měla studovat v Americe, tedy alespoň jsou o tom přesvědčeni její rodiče. O tom, že se jejich dcera realizuje v místní zoo, nemají ani tušení. Když tedy Sid v zoologické zahradě narazí náhodou na tatínka Edu, začíná se vše komplikovat! Mrkněte se na exkluzivní ukázky ze čtvrteční epizody seriálu ZOO, kterou bude vysílat Prima ve 20:15.

To, že Sid neodletěla do Ameriky, ale místo toho pracuje v místní zoologické zahradě a jde si za svým snem, je poměrně rizikový podnik. Sid spoléhá na to, že se se svými rodiči nepotká, co by také dělali v zoo, že ...?

Nečekaná návštěva v ZOO

Jenže přesně to, co Sid nečeká, se stane. V kantýně v zoo se skoro střetne se svým tátou Eduardem. Co proboha v zoologické pohledává?

Přesně to se bude snažit zjistit Sid se svým bráchou Edem. Vypadá to, že si jejich táta našel milenku! To by se na to tedy Sid podívala!

Mrkněte se na to ve čtvrteční epizodě seriálu ZOO, kterou bude vysílat Prima ve 20:15. Předpremiérově se na ni můžete kouknout on-line v iPrima Videopůjčovně: