Celebrity

28. ledna 2022 05:55

Petra Kloidová

David Gránský prožívá na natáčení ZOO muka: Je mi trapně!

David Gránský o Irsku

Herec a zpěvák David Gránský je už více než devět let zadaný, zatímco jeho nový seriálový charakter demokraticky rozdává lásku, kudy chodí. „Je to protiúkol, je mi trapně,“ říká pobaveně o některých scénách v seriálu ZOO.

Gránský hraje v novém seriálu po boku Evy Burešové, Veroniky Freimanové nebo Štěpána Benoniho marketingového ředitele. „Jsem vedoucí marketingu a ‚píárista‘, jsem pravá ruka paní ředitelky zoo. Jsem docela velké zvíře,“ říká o své postavě Alberta Poláka Gránský.

Oslizlé flirtování Gránskému nejde

Jedna z negativních vlastností jeho televizního charakteru je záletnictví a nestálost v partnerských vztazích. To je pro osmadvacetiletého Davida Gránského, který je už dva a půl roku šťastně ženatý s optičkou Nikolou, náročná situace. „Vzhledem k mému dlouholetému vztahu je to protiúkol. Je to náročnější, mám tam několik vztahů. Ještě to není v televizi, ale budu tam mít několik poměrů se ženami. A zjistil jsem, že už neumím flirtování, pomrkávání. Natož takové to úchylné, oslizlé flirtování. Strašně se u toho stydím,“ směje se herec.

David Gránský tvoří s Nikolou nerozlučný pár, manželka je dokonce jeho manažerkou, respektive má pod kontrolou jeho termíny. „Je to moje kotva. Jsem bohém a je fajn mít doma člověka, který má všech pět pohromadě,“ popsal svoji ženu herec, jenž pracuje po boku Jasmíny Alagič jako moderátor v Česko Slovensko má talent.

„Stará se mi o termíny, protože je zodpovědná. Ondra Brzobohatý mi před lety, když jsem se mu svěřil, že diář moc nezvládám a že se bojím, že na něco zapomenu nebo si dám dvě povinnosti na stejný čas a je jen otázka času, kdy se to pokazí, doporučil, abych si na to někoho našel. Když jsem zjistil, kolik by taková paní nebo pán na správu diáře přišli, moje žena řekla, že se o to radši bude starat sama a za ušetřené peníze pak někam pojedeme na dovolenou,“ vysvětlil David Gránský s tím, že pod ženinou kontrolou je šťastný.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.