zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Neuhádnete, jakou měl David Gránský platonickou lásku! A jak vzpomíná na líbací premiéru?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 16.10.2021
Jsou věci, na které se nezapomíná. Patří mezi ně třeba první sex, první francouzský polibek nebo třeba i první platonická láska. Ta Davida Gránského patřila mezi idoly celé jedné generace. A jak sympatický moderátor vzpomíná svou líbací premiéru? Možná vás taky překvapí, co by si rozhodně nikdy nevzal do úst.

reklama

Prostřednictvím svých speciálních vlogů z talentové show se tentokrát rozhodla Mariana Prachařová vyzpovídat moderátory soutěže Jasminu Alagič a Davida Gránského, kterých se zeptala třeba na to, co by nikdy nestrčili do pusy, jaký je jejich skrytý talent nebo jak vzpomínají na svůj první francouzák.

Platonická láska Davida Gránského

Prvotní reakce na vzpomínky na první francouzský polibek manželky rappera Rytmuse, která nedávno odtajnila, že od svých fanoušků dostává fotky přirození, byla zřejmě velmi pikantní, neboť ji musela produkce vypípnout. Když se ale Jasmina více zamyslela, tipuje svého prvního francouzáka na nějaký letní tábor. „No, já si myslím, že to bylo někdy na základní škole,“ vzpomíná její kolega David Gránský, který například prozradí, že jeho platonickou láskou z dětství je Dáda Patrasová, kterou společně s žížalou Jůlií milovaly stovky dětí.

Česko Slovensko má talent IX - David Gránský.
Autor: FTV Prima Česko Slovensko má talent IX - David Gránský.

Zatímco Jasmina tvrdí, že její skrytý talent je asi hodně skrytý, protože ho ještě neobjevila, u Davida ho vidí zcela zřetelně. Práskla na něho, že si často brouká a nádherně zpívá. Navíc jeho obrovský talent vidí ještě v další oblasti: „Je výborný herec. Neboť umí zahrát doktora a přitom na to vůbec nemá kapacitu,“ rozesměje Davida charismatická Jasmina, která neváhá přiznat, že jejím největším zlozvykem je občas nepříjemná vlastnost, že mluví dříve, než myslí.

Co by si David Gránský a Jasmina Alagič nikdy nestrčili do pusy? 

Na otázku, co by nikdy nestrčili do pusy, odpoví v první chvíli Jasmina i za Davida: „No, tak ty asi vím a já…,“ ušklíbne se Jasmina a znovu Davida pobaví svou rychlou reakcí a bezprostředností. Pak si ale přece jen vybaví, co opravdu nesnáší. „Já skořici. Ale tu v celku. Prostě strašně nemám ráda skořici,“ odpovídá Jasmina, která si prý jako malá přála být právničkou.

S Jasminou tvoří sympatickou a velmi usměvavou dvojici.
Autor: FTV Prima S Jasminou tvoří sympatickou a velmi usměvavou dvojici.

To David, jehož snem v dětství bylo stát se veterinářem, má odpor k úplně jinému druhu „potravin“. „Já různý zvířátka, který jsou třeba někde populární k jídlu. Tak třeba i takový nějaký smažený červík,“ vyjadřuje moderátor svou nechuť k těmto druhům jídel, která jsou v některých zemích lahůdkou. „A nebo opičí mozek, to dělají,“ dodá ještě s výrazem totálního odporu Jasmina.

Česko Slovensko má talent IX - Jakub Hodan.

Skutečný mentalista přinutil Jasminu Alagič dělat divné věci

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , David Gránský , Jasmina Alagič , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , platonická láska , FTV Prima , Vlogy Mariany

reklama

Přečtěte si také

reklama