zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

David Gránský se bojí, že dostane nakládačku od Rytmuse. Čím ho s Jasminou provokují?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 08.12.2021
Moderují spolu letošní ročník talentové soutěže sice poprvé, ale sehraní jsou jako letití parťáci. David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská si rozumí nejen jako kolegové, vzájemně se pošťuchují i v zákulisí a užijí si spoustu legrace. Čím provokují manžela Jasminy, drsného rappera Rytmuse? Podívejte se ve speciálním videu.

reklama

Mariana Prachařová, díky které jsme se prostřednictvím jejích speciálních bonusových videí ze zákulisí talentové show dozvěděli nejednu pikantnost na moderátory i porotce a jež neváhala udělat ze svého bratra Jakuba neskutečného mamánka, si tentokrát připravila další extra úkol. Členové poroty nebo moderátoři dostanou ceduli s fotkou některého kolegy, jehož mají parodovat.

David Gránský samozřejmě vyfasuje svou moderátorskou polovičku Jasminu Alagič Vrbovskou. Chvílí přemýšlí, co by asi tak řekla, ale moc se nedokáže soustředit. „Wau! Vypadá teda skvěle,“ uhýbají oči Davidovi k jeho kolegyni Jasmině, která právě stojí před bílým plátnem a pózuje. V odvážných fialových šatech s proklatě hlubokým výstřihem je opravdu nebezpečně sexy. Její skvělý outfit navíc podtrhuje zlatý pásek a dlouhé vlasy v culíku.

Moderátoři David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská.
Autor: FTV Prima Moderátoři David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská.

Jasmina Alagič provokuje v odvážném modelu

Když si Jasmina všimne, že o ní David mluví, přestane pózovat a začne radostně poskakovat směrem k němu. Dobrá nálada a neutuchající energie z ní doslova sálá. Při výskocích se ale zapomene hlídat a neuvědomí si, že volné krátké šaty v tu chvíli ukázaly i to, co mělo zůstat skryto. „Ty už ses prostě rozhodla, že ti poleze kompletně všechno v těch šatech,“ komentuje její počínaní David.

Krásná moderátorka, která při hře Never have I ever Marianě přiznala, že už roky nepije alkohol, jinak tančí na stole, se sice na moment zarazí, ale pak mu odpovídá: „Jo! Při mém tancování určitě,“ usmívá se a krouží boky na znamení pořádného odvazu.

Moderátoři talentové show Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský.
Autor: FTV Prima Moderátoři talentové show Jasmina Alagič Vrbovská a David Gránský.

Jakmile zjistí, že i ona má k dispozici cedulku s fotkou Davida a dostává jedinečnou možnost ho zparodovat, chopí se ihned příležitosti. „Jasmino, to mě fakt už bolí! Ty hraješ, že je to jako, ale mě to bolí! Já mám modřiny,“ předvádí Davida, který se po jejím boku jen směje.

David Gránský se obává, že dostane nakládačku od Rytmuse 

Nakonec ho ale manželka rappera Rytmuse vyprovokuje natolik, že i on se přidá a společně zahrají tu pravou parodie sebe navzájem. „Jasmino, já už nemůžu,“ končí jejich představení moderátorka. „Ne, nemůžu,“ potvrzuje David a dodává: „Z těchto šatů dneska teda nemůžu.“

„Tak a dostanu do h*by. Pozvi manžela a jsem K.O.,“ krčí rameny skoro až smířeně David, zatímco Jasmina před ním naschvál třese svým pozadím. Pomyslnou třešničku na dortu tomu usměvavá moderátorka nasadí, když vezme obě cedulky s jejich fotkami a imituje jejich pusinkování. To už David s nakládačkou od Rytmuse počítá najisto.

Velké finále show Česko Slovensko má talent sledujte v sobotu 11. prosince ve 20:35 živě přes stream na iPrima.cz nebo v neděli 12. prosince od 20:15 na Primě.

Jasmina Alagič a Dalibor Slepčík.

Tomuhle kolouškovi padla Jasmina Alagič k nohám. Co na to řekne její manžel Rytmus?

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , ČSMT finále 2021 , Jasmina Alagič , David Gránský , rytmus , drsný rapper , provokace , parodie , Vlogy Mariany , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama