Celebrity

8. prosince 2021 06:01

Žaneta Dernerová

David Gránský se bojí, že dostane nakládačku od Rytmuse. Čím ho s Jasminou provokují?

VLOGY Mariany: Který z porotců umí nejlépe napodobit své kolegy?

Moderují spolu letošní ročník talentové soutěže sice poprvé, ale sehraní jsou jako letití parťáci. David Gránský a Jasmina Alagič Vrbovská si rozumí nejen jako kolegové, vzájemně se pošťuchují i v zákulisí a užijí si spoustu legrace. Čím provokují manžela Jasminy, drsného rappera Rytmuse? Podívejte se ve speciálním videu.

Mariana Prachařová, díky které jsme se prostřednictvím jejích speciálních bonusových videí ze zákulisí talentové show dozvěděli nejednu pikantnost na moderátory i porotce a jež neváhala udělat ze svého bratra Jakuba neskutečného mamánka, si tentokrát připravila další extra úkol. Členové poroty nebo moderátoři dostanou ceduli s fotkou některého kolegy, jehož mají parodovat.

David Gránský samozřejmě vyfasuje svou moderátorskou polovičku Jasminu Alagič Vrbovskou. Chvílí přemýšlí, co by asi tak řekla, ale moc se nedokáže soustředit. „Wau! Vypadá teda skvěle,“ uhýbají oči Davidovi k jeho kolegyni Jasmině, která právě stojí před bílým plátnem a pózuje. V odvážných fialových šatech s proklatě hlubokým výstřihem je opravdu nebezpečně sexy. Její skvělý outfit navíc podtrhuje zlatý pásek a dlouhé vlasy v culíku.

Jasmina Alagič provokuje v odvážném modelu

Když si Jasmina všimne, že o ní David mluví, přestane pózovat a začne radostně poskakovat směrem k němu. Dobrá nálada a neutuchající energie z ní doslova sálá. Při výskocích se ale zapomene hlídat a neuvědomí si, že volné krátké šaty v tu chvíli ukázaly i to, co mělo zůstat skryto. „Ty už ses prostě rozhodla, že ti poleze kompletně všechno v těch šatech,“ komentuje její počínaní David.

Krásná moderátorka, která při hře Never have I ever Marianě přiznala, že už roky nepije alkohol, jinak tančí na stole, se sice na moment zarazí, ale pak mu odpovídá: „Jo! Při mém tancování určitě,“ usmívá se a krouží boky na znamení pořádného odvazu.

Jakmile zjistí, že i ona má k dispozici cedulku s fotkou Davida a dostává jedinečnou možnost ho zparodovat, chopí se ihned příležitosti. „Jasmino, to mě fakt už bolí! Ty hraješ, že je to jako, ale mě to bolí! Já mám modřiny,“ předvádí Davida, který se po jejím boku jen směje.

David Gránský se obává, že dostane nakládačku od Rytmuse

Nakonec ho ale manželka rappera Rytmuse vyprovokuje natolik, že i on se přidá a společně zahrají tu pravou parodie sebe navzájem. „Jasmino, já už nemůžu,“ končí jejich představení moderátorka. „Ne, nemůžu,“ potvrzuje David a dodává: „Z těchto šatů dneska teda nemůžu.“

„Tak a dostanu do h*by. Pozvi manžela a jsem K.O.,“ krčí rameny skoro až smířeně David, zatímco Jasmina před ním naschvál třese svým pozadím. Pomyslnou třešničku na dortu tomu usměvavá moderátorka nasadí, když vezme obě cedulky s jejich fotkami a imituje jejich pusinkování. To už David s nakládačkou od Rytmuse počítá najisto.

Velké finále show Česko Slovensko má talent sledujte v sobotu 11. prosince ve 20:35 živě přes stream na iPrima.cz nebo v neděli 12. prosince od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.