zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tomuhle kolouškovi padla Jasmina Alagič k nohám. Co na to řekne její manžel Rytmus?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, foto: FTV Prima , Vydáno: 27.11.2021
Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská se rozzáří, jakmile se Dalibor Slepčík objeví v zákulisí talentové soutěže. Správně ho už jen podle vzhledu tipuje na zpěváka zamilovaných ploužáků. To ale ještě netuší, jak moc z něho bude v rozpacích. Až se jí z něho podlomí kolena.

reklama

Dalibor Slepčík není pro jednoho člena poroty talentové show neznámou tváří. Jakmile se představí, Marta Jandová se zarazí a jen na něho nevěřícně kouká. „My se známe,“ odpovídá Dalibor na Martinu nevyřčenou otázku. Dianu Mórovou hned zajímá, kde se potkali. „Už jsem ho jednou v mým životě hodnotila,“ vysvětluje Marta. „Ale to ti bylo asi čtyři a půl,“ dodává překvapená zpěvačka.

Dalibora totiž v jeho patnácti letech přihlásil otec do SuperStar. „Došel jsem tam až do finále. Sám jsem tomu nerozuměl, protože jsem odmalička hrál jenom fotbal. Takže jsem se divil, že jsem se dostal takhle daleko,“ netají se Dalibor, který se po skončení soutěže vrátil k futsalu. Dokonce se mu v něm daří natolik, že podepsal i profesionální smlouvu v první lize v Teplicích.

„Ale zpěv miluju. Hudba je můj život,“ říká Dalibor, který v show Česko Slovensko má talent zazpívá zamilovaný song od Caluma Scotta You Are The Reason. Už při prvních jeho tónech jde Jasmina Alagič do kolen a rozněžněle si pokládá hlavu na rameno Davida Gránského.

Jasmina Alagič a Dalibor Slepčík.
Autor: FTV Prima Jasmina Alagič a Dalibor Slepčík.

Jasmina Alagič je Daliborem zcela okouzlena 

Čím déle fešný mladík zpívá, tím více zamilovaně se na něho Jasmina dívá. „Jeee,“ kouká na něho jako na svatý obrázek. „Ježiš, on je úžasný,“ nepřestává, až ji David trochu utne slovy: „Jasmino, uklidni se. Vždyť by mohl bejt tvůj syn,“ zpraží ji.

Jasmina není jediná, komu nejde Dalibor z hlavy. „Já lidem nezávidím, ale o to víc jim nepřeju,“ hodnotí jeho výkon svým typickým humorem Jakub Prachař. Okouzlená Jasmina si ale nedá pokoj a v zákulisí Dalibora poprosí, zda by jen pro ni nezazpíval nějaký ploužák. Sami se podívejte, jak mu nakonec padne doslova k nohám.

„Já chci jít na tvůj koncert!“ říká posléze uchvácená moderátorka. „Ty máš tak krásnou barvu hlasu, že se až vracím do svého teenagerovského věku,“ vyznává se mu Jasmina. V archivu na iPrima.cz se podívejte na Daliborovo vystoupení, kterým by krásnou manželku rappera Rytmuse klidně sbalil.

Moderátorka Jasmina Alagič.

Jasmina Alagič: Od fanoušků dostává fotky přirození, alkohol už roky nepije, jinak tančí na stole

reklama

Související témata: ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT , Česko Slovensko má talent , Česko Slovensko má talent 2021 , Jasmina Alagič , Dalibor Slepčík , rytmus , David Gránský , Marta Jandová , Diana Mórová , Jakub Prachař , ploužák , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama