Haďák bude mít soka v lásce. O přízeň Sid zabojuje Tomáš Klus

Tomáše Kluse budou diváci vídat na televizních obrazovkách

Písničkář a herec Tomáš Klus (36) již brzy rozšíří řady zaměstnanců zoologické zahrady. V oblíbeném seriálovém hitu se stane konkurencí pro Šimona Bilinu (27) coby Haďáka. V době jeho nepřítomnosti se totiž sblíží se Sid v podání Michaely Pecháčkové (18). Je možné, že ohrozí jejich čerstvý vztah?

Tomáš Klus se co nevidět převtělí do Filipa Jandy, bývalého olympijského vítěze v moderním pětiboji. Ten svoje medaile prodal, aby věnoval peníze na charitu. Jinak s ním ale sláva pěkně zahýbala. Stal se závislým na automatech a alkoholu. Dopadl až na dno, manželka se s ním rozvedla a jeho teď čeká nový start v zoo, kde bude pracovat jako fotograf. „V jedné fázi svého životního období jsem se pro fotografování nadchl hodně. Obzvláště v době, kdy jsem cestoval po Indii,“ nachází podobnosti se svou postavou Klus.

Není to však jediná věc, která známého českého písničkáře, textaře a herce s rolí spojuje. „Musím poděkovat René Decastelovi, že to tak vymyslel. Máme s Filipem hodně společného, třeba právě i ten pětiboj,“ pochvaluje si Tomáš, který v roce 2002 získal v moderním pětiboji zlatou medaili na dorosteneckém mistrovství Evropy.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

S přijetím nabídky dlouho neváhal. „Hodně jsem o ZOO slyšel od Šimona Biliny, který se mnou hraje v muzikálu Branický zázrak, že je tu moc fajn, tak jsem řekl, že jo, že se o tom můžeme pobavit. V okamžiku, kdy mi nastínili, o co jde, rozhodl jsem se, že to beru,“ vzpomíná seriálový Filip, mezi nímž a Sid to začne jiskřit ve chvíli, kdy Adam Hruška odjede do Amazonie. Pověstnému holkaři, jemuž žádná žena neodolá, se tím naskytne jedinečná příležitost.

Tomáš Klus se v ZOO sblíží se Sid

Na place se tak bude Tomáš Klus nejvíce potkávat s Michaelou Pecháčkovou, představitelkou křehké Sid. „Myslím, že jsme si sedli. Jsme kompatibilní, co se týká humoru, a to je pro mě důležité. Mám ho docela specifický a Míša to chytla,“ usmívá se spokojeně Klus po prvním natáčecím dni.

Stejně to cítí i Pecháčková, která je z jejich spolupráce nadšená. „Tomáš má velký smysl pro humor a jsem ráda, že jsme si sedli. Mám štěstí na parťáky před kamerou, ať se to týká Šimona Biliny, nebo teď Tomáše,“ je vděčná seriálová Sid, jež bude v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě, marně prosit Haďáka o pomoc s podezřelými registračními listy.

I když je Tomáš Klus v rychlém tempu seriálového natáčení nováčkem, s nastalým frmolem si hravě poradí. „Mám rád řád. Jsem praktikující buddhista, mám tři děti, takže jsem si ten řád vytvořil už dávno. Vstávám v pět ráno každý den, tudíž mi časné nástupy na natáčení vůbec nedělají problém,“ přiznává herec, který zatím z oblíbeného seriálu ještě neviděl ani jednu epizodu. „Udělal jsem to záměrně, abych si předem nevytvořil nějaké představy. Všechny hezky poznávám sám, bez zprostředkování, a tak je to fajn,“ míní Klus, který se nejvíce těší na natáčení v Safari parku ve Dvoře Králové, kam plánuje vzít i své ratolesti.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.