Celebrity

24. června 2021 08:00

Gabriela Kolinová

Tomáš Klus: Žijeme teď na vlně euforie. Jak se jim bydlí v novém a jak řeší krize s Tamarou?

Manželé Klusovi bydlí v novém

Tomáš a Tamara Klusovi stále vypadají jako idylický pár, který jen tak něco nerozhodí. Ale je to opravdu tak? Jsou k sobě pořád laskaví, nebo je občas také přepadne manželská krize? Nedávno se přestěhovali do nového domu a prozradili, jak se jim tam bydlí.

Klusovi strávili posledních šest let včetně covidového období v domku o padesáti metrech čtverečních, teď už nějaký čas bydlí v novém domě. „Chvíli jsme se v něm ztráceli. Máme víc prostoru,“ prozradil Tomáš Klus v pořadu Showtime. Děti mají své pokoje, ze kterých jsou nadšené: „Mně se líbí, jak máme každej svůj pokoj a já mám ve svým pokoji rybičku, řasokoule a masožravky,“ prozradila nejstarší dcera Josefína (8). Mladší Alfréd (5) má radost z nového bunkru: „Tam vylezeš, máš tam i síť a můžeš tam i spát,“ řekl.

Pokus o to, aby měl každý svou ložnici, ale nevyšel: „To byla iluze. Trvalo to tak sedm hodin, než se to celý zbortilo a zase spím na zemi, ale nevadí mi to, jsem šťastný,“ dodal písničkář.

A kde měl klid na skládání písní? „Tomáš skládal desky v tom svým karavanu před domem, v jakémkoliv počasí si tam zatopil a šel tam a myslím, že je to o hledání kompromisu a respektu, což zrovna nám dvěma jde přirozeně,“ řekla Tamara v pořadu Showtime. Úplný klid tam ale Tomáš Klus neměl, do karavanu mu lezly děti. Třeba syn Alfréd tam s ním byl pořád: „Já i kdybych to zaminoval okolo, tak krakeni tam vždycky přišli. Alfréd prakticky psal tu desku se mnou. Vždycky jsem řekl, já jdu, a za pět minut už tam byli,“ prozradil Klus.

Možná i proto opět plánuje týdenní pobyt ve tmě. „Dostal jsem ho darem od své maminky. A doufám, že do konce roku se mi to podaří, protože tma je nejlepší projekční plátno mého mozku. A je dobré se občas podívat, co se mi honí hlavou a třeba nějaké věci vyhodit,“ objasnil své plány.

Tamara Klusová prozradila recept na manželskou krizi

S manželkou Tamarou tvoří harmonický pár, ale nějakou tu krizi už samozřejmě také zažili. „Měli jsme jednu takovou třecí plošku,“ prozradila Tamara. Navzájem se prý iritovali. „Nás štvalo už úplně všechno, ale to bylo tou stavbou, starostmi a neustálým řešením,“ dodala. A jejich recept na krizi? „Měli jsme takový dvoudenní odpočinkový nedialog,“ objasnila Klusová.

Tomáš Klus si už opět po roce užívá živé vystupování. Při covidové pauze dokonce přemýšlel, že by si našel jiné zaměstnání. „Měl jsem takové stadium, kdy jsem si říkal, že se něco naučím, ale pak jsem zjistil, že se nedokážu nic naučit, tak jsem rád, že můžu dělat tohle. Mám pocit, že mě teď koncertování naplňuje ještě víc. Žijeme teď na vlně euforie a zdá se mi, že prožíváme zase takové devadesátky. Najednou všechno můžeme. Můžeme být spolu, dát si pivo a to všechno bez věcí na ústech,“ vylíčil Klus.

Tomáš Klus už opět koncertuje:

Jak ale zvládá jeho žena Tamara dlouhé odloučení a starost o tři děti? „Mně spousta mých kamarádek říká: ‚Jak to zvládáš, když on je často pryč a na dlouho?‘ Ale nám to vyhovuje. Já jsem taky ráda sama a mám ráda to těšení se. Takže aby bylo vítání, musí být loučení, jak říká pan Svěrák,“ prozradila s úsměvem Tamara Klusová. Před dvěma měsíci jí prý Klusův manažer oznámil, že Tomáš nebude od června do září doma, ať s ním vůbec nepočítá. „Takže já jsem si to představila a je to pohoda. Blbý by bylo, kdybychom měli něco domluvený a on to rušil,“ vysvětlila jeho tolerantní manželka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.