Celebrity

15. května 2021 06:05

Petra Kloidová

Tomáš Klus slaví 35 let. S plozením dětí už skončil. Zamiloval se do slepic

Zpěvák Tomáš Klus žije se svou rodinou za Prahou. A pomalu se z něj stává farmář, který se zamiloval do slepic. V otázce plození dětí má Tomáš jasno. Dalšího potomka už se svou ženou Tamarou nechce. Uvažují ale o adopci.

Tomáš Klus už dlouhých pět let staví ekologický dům a v poslední době to vypadá, že se s celou početnou rodinou už brzy nastěhují. Také se z něj stává malý farmář se zaměřením na ptactvo. „Zamiloval jsem se do slepic. Mám rád velké ptáky a vždycky jsem se s nimi rád mazlil. Hrozně jsem si je přál, a když jsem zjistil, že se budeme stěhovat z města, řekl jsem ženě, že bych chtěl mít slepice. Tamara řekla, že jedině přes její mrtvolu. Nakonec to šlo i bez té mrtvoly,“ vysvětlil počátky svého chovu slepic. O tom, že má své slepice skutečně rád, svědčí i fakt, že si všechny slípky pojmenoval. „Je to tak. Máme je pojmenované – a nejlepší nosnice je Katy Perry, která už vyseděla několik kuřátek,“ pobavil Honzu Dědka v jeho show.

DÍTĚ POTŘEBUJE MÁMU A TÁTU, ŘÍKÁ TAMARA KLUSOVÁ O MATEŘSTVÍ

Tomáš Klus znovu objevil spánek, další dítě už nechce

Tomáš Klus byl vůbec prvním hostem v jedenáctileté historii původně internetové talkshow 7 pádů Honzy Dědka. Za tu dobu se v jeho životě mnohé změnilo. Kromě řady profesních úspěchů se oženil a stal se otcem tří dětí. A v plánu je možná další: „Tamara na mě vždycky dělá oči, když si chová nějaké miminko. Ale já už žádné miminko nechci. Chtěl bych se vyspat. Když jsem byl párkrát mimo domov, zjistil jsem, že spánek je bezva věc. Až budou naše děti větší, adoptujeme si nějaké starší dítě. Miminko už ne,“ plánuje Klus.

Muzikál s Janem Svěrákem

A jak je na tom zpěvák, který v současné době nemůže koncertovat, s prací? Nedávno vyvolal menší nevoli, když zpoplatnil část svého webu, kam dává deníkové zápisky z cest, nebo písně, které nikdy nevyšly. Jak sám přiznává, je to jeden z jeho mála příjmů. Největší novinkou ale je, že s Janem Svěrákem chystá muzikál. „Já už mám napsáno, premiéru ale stanoví premiér,“ naráží na současná nařízení, která jsou k divadlu neúprosná.

Nedávno se vyjádřil i k distanční výuce: „Je mi líto dětí, že nemůžou být spolu, protože nic není tak dobrý jako to, že mohou být se svými vrstevníky. Trávit s nimi čas a vyměňovat si zkušenosti, protože to je rozvíjí daleko víc než výuka. Pro tyhle malý děti je to to nejdůležitější,“ řekl. Nejtěžší to podle něj mají i maturanti a studenti odborných škol. „V momentě, až budou žádat o práci, tak si každý bude říkat: Bacha na to,“ dodal. Naštěstí už se děti vrátily do lavic. Teď ještě budeme doufat, že i my se vrátíme na koncerty a do divadel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.