Nový pár na obzoru? Haďák konečně vzplane láskou

ZOO (47) - upoutávka

Fanoušci oblíbeného rodinného seriálu se mohou radovat. Šimon Bilina (27) a Michaela Pecháčková (18) naznačili, že se jejich postavy dočkají naplnění kýžené love story. Oba se po měsíční pauze vrátili k natáčení nových dílů a prozradili, jaké překážky se zamilované dvojici postaví do cesty.

Půvabnou ošetřovatelku Sid, která se vzepřela přání rodiny studovat v Americe a místo toho si našla práci v zoologické zahradě, čímž nejvíce vytočila svou babičku Sidonii v podání Jany Švandové, to k tajemnému Haďákovi táhne už dlouho. Nějaký čas jí ale trvalo, než si dokázala přiznat, že je do něho zamilovaná. Adam se svým citům vůči Sid sice vehementně brání, nakonec ale i on podlehne.

„No, co bych vám řekl. Haďák má velké a křehké srdce, jen ta slupka je tvrdá a puká pomalu,“ směje se jeho představitel Šimon Bilina, který nechce z děje moc prozrazovat. Jeho seriálová partnerka Michaela Pecháčková je ale přece jen sdílnější. „No, bude to boj! Trochu o lásku, trochu o prostor a trochu o soukromí. Všichni v rodině nebudou jásat z toho, že se Sid dala dohromady s Haďákem, který se nebude zdát dobrou partií pro rodinu Novotných. Ale jak se to říká? Láska hory přenáší,“ láká na další děj mladá herečka.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Adamovo zalíbení v křehké ošetřovatelce je čím dál patrnější. Sid má totiž podezření, že narazila na obchodování se zvířaty na černém trhu, a pustila se do vlastního pátrání. Haďák má o ni ale oprávněně strach a v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, ji varuje před neuváženými akcemi.

Jak Bilina, tak Pecháčková jsou po měsíční prázdninové pauze opět v ateliérech a pilně pracují na nových dílech. „Návrat před kameru byl malinko tvrdý. Připadá mi, jako bychom začínali znovu. A učení se textů? Přiznám se, že mi to do hlavy moc nešlo. Trvalo mi mnohem déle se je naučit než před prázdninami. Nějak jsem ztratila ten rytmus a všechno šlo prostě pomaleji. Jinak jsem se na natáčení těšila moc, ale velká facka pro mě bylo to ranní vstání v pět. Tomu jsem ráda odvykla,“ přiznala hned po prvním natáčecím dni Michaela Pecháčková.

To její seriálová láska takový problém neměla. Právě naopak. Texty se Šimonovi učily na výbornou. „Šlo to jako po másle, protože jsem přes léto jedl bylinky Brahmi, které mají rádi budhističtí mniši. Všechno mi šlo do hlavy lépe,“ svěřil se svou vychytávkou Šimon Bilina, jehož postava taktéž využívá moc přírodních zdrojů k boji s malárií.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.