Zamilovaná Sid v slzách. Haďák bydlí s jinou

ZOO (39) – Nastěhovala jsem se

Herečce Michaele Pecháčkové zůstanou jako Sid v oblíbeném seriálu oči pro pláč. Namísto romantického setkání s Haďákem ji čeká pořádný šok. V jeho bytě ji přivítá polonahá slečna, která se k chovateli hadů dokonce už i nastěhovala! Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak na to Sid zareaguje.

Půvabná Sid má tajného ctitele. Neznámý nápadník jí začal každé ráno posílat krabičku s koblihami, které si s oblibou dopřeje ke snídani. Nenechává však žádný vzkaz, a tak se může ošetřovatelka jen domnívat, kdo má sladké zásilky na svědomí. Když vyloučí Alberta, dospěje k závěru, že za nimi pravděpodobně stojí Haďák.

Samotářský Adam se ovšem ten den v práci neukáže, Sid se proto rozhodne zajít k němu domů. Tam ji ale čeká nemilé překvapení. Otevřít jí přijde ona neznámá slečna, se kterou se Haďák s takovým nadšením vítal a s níž odešel na skleničku místo Sid. Nyní ji Alena, která se představí jako Adamova kamarádka, přivítá jen v ručníku.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Když navíc z telefonického rozhovoru vyplyne, že se k Haďákovi nastěhovala, Sid zůstane jako opařená. Na rodinnou večeři, již si její maminka v podání Sabiny Laurinové vymínila, dorazí v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, celá ubrečená. „Já jsem se asi blbě zamilovala, mami,“ svěří se jí.

Pochopení a náklonnost najde i u Viky, která řeší složitou situaci s Petrem, jenž dal Markétě kopačky a touží už být jenom s Alex. Podle sympatické chůvy na sobě především nesmí dát znát, jak moc ji toto zjištění zasáhlo. „Nedávej mu to najevo, dělej, že jsi v pohodě. Buď hrdá,“ radí jí zkušenější Viky.

Nevítaný tajný ctitel

I když má Sid plnou hlavu Adama a jeho nové spolubydlící, musí se vypořádat s další komplikací. Ukáže se, že jejím skrytým ctitelem totiž není Haďák, ale Ondra – nápadník, kterého jí vybrala babička Sidonie. Ten si uvědomil, jak moc je Sid skvělá, a chtěl by být více než pouhý kamarád.

Jak se Haďák zachová po polibku Ondry a Sid? Zkusí ji znovu pozvat na rande a zabojovat o ni, nebo to vzdá? A kdo je jeho nová podnájemnice? Skutečně s ní Adam něco má? Nebo je to jen stará známá a Sid si její nastěhování špatně vyložila? Třeba hází flintu do žita předčasně a vše je trochu jinak, než se na první pohled zdá.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 6. 2024

Berani, možná budete muset dnes přitvrdit. Neodepisujte někoho automaticky kvůli činu, který považujete za urážlivý. Dovolte ostatním mít svůj názor a respektujte jejich právo jej otevřeně vyjádřit. Zachovejte si otevřenou mysl a nesuďte. Zachovejte si diplomatický přístup a nechte si své kritické myšlenky pro sebe. Nemyslete si o druhých méně, abyste se sami cítili lépe.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.