Markéta dostane od Petra kopačky! Vzduchem budou lítat facky i porcelán

ZOO (38) – Rozcházím se s tebou

Charismatický Robert Urban dospěl jako soudce Petr v oblíbeném seriálu k závažnému rozhodnutí. Do krásné Alex je bezhlavě zamilovaný, se snoubenkou Markétou se tak ihned po jejím návratu domů rozejde. V klidu to ale rozhodně neproběhne. Pořádnou scénu ztropí nejen jemu, nýbrž i Alex. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak budou lítat facky i drahý porcelán.

Schylovalo se k tomu už delší dobu. Barová zpěvačka Lady X neboli Alex okouzlila soudce Petra natolik, že začal uvažovat, zda je jeho přítelkyně Markéta skutečně tou pravou. Když cílevědomá právnička odjela na pracovní cestu, využil příležitosti a strávil s Alex vášnivou noc. Tím odstartoval týden plný romantických dostaveníček.

Markéta mu najednou nestála v cestě a milostná dobrodružství mu nepřekazila ani její kamarádka Lilly, která Petra kontrolovala nečekanými přepadovkami. Fešný soudce si nakonec uvědomí, že Alex skutečně miluje. Jelikož nechce Markétu obelhávat, hned po jejím návratu na ni nepříjemnou pravdu vybalí. „Rozcházím se s tebou, naše svatba se ruší,“ oznámí jí suše.

Markéta zuří a hází věcmi

Šokovaná Michaela Petřeková tomu zprvu jako Markéta odmítá uvěřit. „Cože? To je nějaký vtip?“ ptá se Petra zaskočeně. Ten ji ale vyvede z omylu, což jeho dlouholetou přítelkyni vytočí do nejvyšších otáček. „Víš, jak jsi mě právě ponížil?“ křičí na něho a její zoufalost smíšená se zuřivostí vyeskaluje v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, ve chvíli, kdy po Petrovi hodí porcelánovou dekoraci.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Jejímu útoku se nevyhne ani Alex. Markéta za ní nakráčí do baru a okamžitě spustí: „Ty mrcho! Ty bestie! To ti není blbý rozbíjet rodinu? Nestydíš se trochu?“ vyjede po ní nejdříve slovně. Nakonec jí vlepí i pořádnou facku a začne dokonce vyhrožovat.

Takový výbuch vzteku Alex rozhodně nečekala. I když moc dobře věděla, že Markéta byla rozhodnutá udržet si Petra za každou cenu a plánovali svatbu, její útok ji viditelně zaskočil. Navíc se dá předpokládat, že jeho bývalá snoubenka ve svém běsnění jen tak neustane a zamilované dvojici to ještě pěkně osolí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.