Konečně! Alex podlehne soudci a stráví s ním vášnivou noc v baru

Je to tu! Soudce Petr poslechne rady svého kamaráda a o krásnou Alex pořádně zabojuje. Nesmíří se s jejím neustálým odmítáním a nadbíhá jí tak dlouho, až společně skončí o samotě v baru. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, k jaké vášni mezi ním a Lady X nakonec dojde.

Soudce Petr se nepřestává snažit a neustále Alex kontaktuje. Ta se ale zařekla, že s ním definitivně skoncovala. Jeho odluka od Markéty poté, co se dozvěděl, že si objednala zmlácení Lady X, byla jen prázdným gestem. Záhy jí odpustil a vše se vrátilo do starých kolejí.

Alex mu to nemůže zapomenout a na jeho zprávy neodpovídá. Petr je už tak zoufalý, že prosí o pomoc Viky. Dokonce si vymyslí až pubertální výmluvu, proč se musí s její sestrou vidět. „Nemohla byste jí říct, že pro ni mám něco, co si u mě zapomněla? Když jsme byli v dětském domově, nechala u mě v autě takovou drobnost,“ tvrdí nesměle Petr a Viky se jeho výmluvám jen skrytě směje.

Když ani toto naléhání nepomůže, vypraví se soudce společně s kamarádem Břéťou do baru. Ten ho ve vztahu se sexy zpěvačkou, s níž už si střihl i duet, plně podporuje. A když Petr usoudí, že s ním Alex nechce nic mít, protože je zadaný, má Břéťa okamžitě řešení. „Rozejdi se s Markétou a napiš Alex, že jsi volnej. Ty hraješ pořád na jistotu. Nebuď takovej srab,“ ponouká ho k akci. „I malá šance na pořádnou vášeň s Alex je lepší než ten nekonečnej a nudnej život s Markétou,“ nebere si servítky Břéťa.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Jejich plán jim ale Viky překazí. Jakmile totiž Petra zahlédne, bleskově zaimprovizuje a angažuje na večer jako zpěvačku Mínu, která za Lady X s chutí zaskočí. Soudce se ale v seriálu ZOO nevzdává a opět to zkusí následující den. Je odhodlaný si s Alex promluvit stůj co stůj. Tentokrát už mu neunikne.

Takový vývoj událostí Alex rozhodně nečekala. Jak tato vášnivá noc ovlivní vztah Petra a Markéty? Sebere odvahu a rozejde se s ní? Nebo ho rafinovaná právnička opět dokáže dotlačit k tomu, aby s ní zůstal? Mají přece před svatbou. Jisté je, že Viky má k výhře milionu korun i srdci soudce blíž než kdy dřív.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.