Sid se vrací domů a nestačí se divit. Babička má pro ni nápadníka!

ZOO (34) – Babička zařídila nápadníka

Takové přivítání Sid rozhodně nečekala! Jen co se na oko vrátila na týden domů, aby nevyšlo najevo, že nikde v zahraničí nestuduje, babička už má pro ni program. A ne ledajaký. Připravila jí setkání s potenciálním budoucím manželem! Podívejte se v exkluzivní ukázce, jak zajímavě se toto rande vyvine.

Zatímco táta Eduard a mladší bratr Ed vědí o tom, že Sid není v Americe, ale zůstala v Čechách a pracuje v zoologické zahradě, babička Sidonie a maminka nemají o jejím druhém životě ani ponětí. Proto když Sid nevyšel plán s projímadlem, kterým chtěla zabránit rodinné návštěvě v L. A., a její tajemství už viselo na vlásku, rozhodla se situaci zachránit jinak. Předstírá nečekaný návrat ze zahraničí.

Její přítomnost ovšem čiperná babička v podání herečky Jany Švandové ihned využije. „Na dnešní odpoledne jsem domluvila Rubešovi. Už jsme se s nimi dlouho neviděli a myslím si, že se jejich Ondřejovi líbíš,“ oznámí udivené Sid, čímž definitivně zhatí její nápad, že by se pod nějakou záminkou mohla vyloudit z domu a zajít do zoo, kde řádí infekce.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Během večeře, která chvílemi připomíná předem domluvené zásnuby, po sobě Sid s Ondřejem jen nesměle pokukují a uvědomují si trapnost celé situace. Vzápětí ale v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, půvabná ošetřovatelka zvířat zjistí, že ani bohatý synek není z této akce zrovna v sedmém nebi. „Jsi krásná, jsi určitě fajn. Ale já prostě nepotřebuju, aby mi někdo dohazoval nevěstu,“ svěří se upřímně Sid.

Je nad slunce jasné, co má Sid za lubem. Sympatického Ondřeje hodlá využít jako zástěrku, jak se dostat nepozorovaně do zoo a pomoci ostatním při řešení nebezpečné zvířecí nákazy. Projde jí to? Nebo je bystrá babička prokoukne? Také by měla zvážit, zda může mladíkovi věřit, že její skryté zájmy neprozradí.

Zajímavý pohled na mezilidské vztahy můžete sledovat od 30. května každý všední den večer na Prima SHOW, kde startuje pořad Singl Švindl. V něm o výhru bojují jedna dáma, tři zadaní muži a jeden single. Žena během návštěv v jejich domácnostech musí odhalit, kdo z pánů je nezadaný a nebojí se při tom použít veškeré své ženské zbraně.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.