Burešová čelí v seriálu odpornému útoku: Zničím tě, ty mrcho!

ZOO (33) – Dana radí Viky

Jan Kopečný se opět předvede jako pomstychtivý lotr. Ve známém seriálu ztvárňuje klasického záporáka, který své bývalce v podání Evy Burešové nic nedaruje a chystá pro ni jednu léčku za druhou. Tentokrát ale Viky jeho podlé chování odhalí a plány mu pěkně překazí. Podívejte se v exkluzivní ukázce, jak ostře na to bude rozzuřený Kamil reagovat.

Sošný herec a zpěvák Jan Kopečný už Evu Burešovou v oblíbeném seriálu jednou naštval tak, že od ní schytal pořádnou facku. I nyní bude mít rázná Viky pádný důvod mu jednu vrazit. V tom jí ale naštěstí zabrání laskavá soudkyně.

Petrova maminka Danuše v podání Terezy Brodské, kterou při natáčení seriálu kolegové zaskočili přáním k narozeninám, náhodou zjistí, že Viktoriin bývalý přítel a obchodní partner Kamil se ve svém podnikání stále zaštiťuje jejím jménem. Viky Janečková je totiž nejen zpěvačka a chůva, která si přivydělává i šitím, ale věhlas má i jako stylová bytová designérka. S Kamilem ovšem už delší čas nespolupracují a o firmu a finanční náklady se přou.

Jakmile tedy soudkyni dojde, že Kamil nepřestal sympatickou Viky využívat a navíc jí svými nekvalitně odvedenými zakázkami ničí dobrou pověst, nelení a o všem ji informuje. „To je hajzl,“ uleví si zaskočená Viky, která doufala, že její bývalý už s podrazy skoncoval. Danuše jí naštěstí její prvotní nápad zmlátit ho vymluví. „Myslím, že bychom měly dát Kamilovi lekci. Když budete chytrá, tak byste se o tu vaši firmu ani soudit nemusela,“ vymýšlí Danuše plán, jak vypočítavému ex zavařit.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Krásná Viky, která má jako Lady X k soudci Křížovi stále blíž, a dokonce si spolu v baru i zazpívali duet, zjistí s pomocí Danuše a kamaráda Marka další Kamilovy kontakty a vše se zákazníky uvede na pravou míru. Reakce naštvaného Kamila na sebe nenechá dlouho čekat a rozzuřeně se vřítí do baru, kde ihned zostra spustí: „Ty mrcho! Jak to, že mi přebíráš klienty?“ řve na Lady X v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě. Té se ale přítomní muži zastanou a strhne se tak pěkná rvačka.

Vyděšená Viky jen nehybně sedí a se zatajeným dechem melu sleduje. „Já tě zničím! Slyšíš? Zničím tě!“ nepřestává na ni Kamil křičet, když ho násilím vyvádějí z baru. Už v minulosti několikrát předvedl, že se neštítí opravdu ničeho a všechny pomyslné údery násobně vrací. Viky by tak jeho výhrůžky rozhodně neměla brát na lehkou váhu. Jeho zákeřná pomsta dozajista přijde.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.