Celebrity

29. března 2022 18:40

Žaneta Dernerová

Hvězdy seriálu ZOO v zábavné soutěži: Vyjde Janu Kopečnému jeho strategie?

Máme rádi Česko XI (7) – Taktika Jana Kopečného

Vídáme je pravidelně na televizních obrazovkách v oblíbeném seriálu z prostředí zoologické zahrady. Nyní se herci Eva Burešová, Robert Urban nebo Ondřej Pavelka představí v zábavné soutěži. Jan Kopečný bude dokonce stejně jako jeho seriálová postava trochu taktizovat. Uspěje? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Všichni září v nejnovějším rodinném seriálu. A ať už jsou vztahy mezi jejich postavami jakékoliv, teď budou muset táhnout za jeden provaz. Zábavná show totiž prověří nejen jejich bystrost, rychlost a přehled, ale i vzájemnou souhru a porozumění.

Herečka Eva Burešová, která nedávno přiznala, že původně chtěla být akvabelou, prokáže nevídané souznění s kapitánem svého týmu Jakubem Prachařem. Ten všechny rozesměje, když se bude snažit v Máme rádi Česko popsat pojem sebereflexe. Naneštěstí jeho spoluhráči nestihnou v časovém limitu nic víc než záchvat smíchu. Začátek jeho vysvětlování ale zaujme moderátora show Libora Boučka natolik, že mu dá šanci i po uplynutí vyměřeného času.

Dokonalá souhra Burešové a Prachaře

Soutěživý Jakub, jenž na sebe v zábavném pořadu práskl, co vykřikuje při orgasmu, neváhá a za vidinou dalších bodů ve prospěch svého týmu se chopí jedinečné příležitosti. K dispozici má pouze jednu větu. „Já jsem hnusný a myslím si, že jsem hezký. Takže nemám…?“  napoví Prachař. „Sebereflexi,“ vypálí okamžitě Burešová, čímž nejen oslní přítomné v sále, ale získá pro tým i kýžené body.

Zatímco po jejím a Prachařově boku se představí herci Robert Urban a Ondřej Pavelka, proti nim nastoupí v show Máme rádi Česko, kterou uvidíte v pátek od 20:15 na Primě, pod vedením kapitána Vojtěcha Kotka Natálie Halouzková, Dušan Sitek a Jan Kopečný. Právě ten jako by si vzal něco ze své postavy v seriálu ZOO a při hře Dáreček zkouší taktizovat.

Zdržovací taktika Jana Kopečného

Kopečný, který se poprvé objevuje v záporné roli a láme srdce Evě Burešové, si nechává explodovací krabici dlouho na klíně a schválně odpovídá špatně. „Do sedmé bé,“ zní například jeho odpověď na otázku, do které třídy chodili Mach a Šebestová. Od toho okamžiku už je naprosto všem jasné, že zvolil zdržovací taktiku a snaží se krabici nechat u sebe zcela záměrně. Vyjde mu to? Nebo dostane pomyslnou facku stejně jako seriálový Kamil?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.