Tajemství Sid málem prozrazeno! Záchranná akce s projímadlem se zvrtne

ZOO (33) – Alice vidí Sid v zoo

Do zoologické zahrady, kde Sid tajně pracuje, se chystá celá rodina Novotných. I když starostlivý otec Eduard svou dceru varuje, maminka ji i přesto v jednu chvíli zahlédne. Myšlenky na její návštěvu v Americe jsou tak opět ve hře. Tomu ale hodlá Sid zabránit za každou cenu. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak chce z této šlamastyky vybruslit.

Půvabná Michaela Pecháčková řeší jako seriálová Sid další prekérní situaci. Když už se její otec Eduard, kterého hraje Marek Taclík, smířil s tím, že jeho dcera pracuje v zoo, a rozhodl se, že ji před babičkou Sidonií a maminkou Alicí neprozradí, přišla jiná zatěžkávací zkouška. Rodina totiž musí v rámci pracovních povinností zoologickou zahradu navštívit. A i když táta Sid před návštěvou varuje, nic nejde podle plánu.

Ačkoliv se Sid snaží mermomocí zůstat schovaná v zázemí a neopustit bezpečí pavilonu, nakonec je nucená na chvíli odběhnout. Právě v ten moment ji ale spatří mamka Alice. „Sid!“ zakřičí a rozběhne se směrem k ní. Eduard ji pohotově zastavuje s tím, že se jí asi jen něco zdálo. „Prosím tě, co by tady dělala? Je přece v L. A.,“ dává mu za pravdu Sidonie.

Přestože Eduard nakonec svou manželku uchlácholí a přesvědčí ji, že se jí po dceři pouze stýská, proto ji všude vidí, bez následku tento incident nezůstane. Sidonie s Alicí se totiž v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, rozhodnou, že Annu v Americe navštíví. K tomu ale nesmí dojít!

Sid vymyslí na babičku a mamku léčku

Když Eduard svou dceru o jejich plánu informuje, Sid je rozhodnutá jim v cestě zabránit stůj co stůj. Na radu Haďáka a Elišky vymyslí past. K pomoci zlanaří svého bratra a přesvědčí ho, aby do kafe babičky a matky nalil dostatečnou dávku projímadla. Jenže bohužel ani tento tah nevyjde.

Projeví se střevní problémy u Eduarda a Sidonie natolik silně, aby to zhatilo cestu do L. A.? Nebo se i tak do daleké Ameriky vypraví, zjistí, že Sid tam vůbec není, a její tajemství bude odhaleno? Tak či tak, oddechnout si Sid určitě nemůže a konec jejího lhaní je zatím v nedohlednu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.