Celebrity

24. května 2022 15:30

Žaneta Dernerová

Burešová jako vlk, Tomešová coby gepard. Slavné krásky se mění ve zvířata

ZOO (32) - upoutávka

Eva Burešová jako vlk, Michaela Pecháčková coby páv nebo Michaela Tomešová jako gepard. Ony a další hvězdy oblíbeného rodinného seriálu z prostředí zoologické zahrady se proměnily ve zvířata a na chvíli si vyzkoušely, jaké to je být v jejich kůži. Prohlédněte si jejich tajemnou druhou tvář šelmy v exkluzivní fotogalerii.

Všechny září v seriálu, v němž divoké šelmy a exotická zvířata hrají důležitou roli. A tak si představitelky oblíbených postav na chvíli pro změnu zahrály na ně. Navíc se svěřily, co je se zvířaty spojuje a kdy je dobré si na ně dát pozor.

Eva Burešová jako vlk

Herečka Eva Burešová, jež aktuálně vybírá jméno pro miminko, které čeká s partnerem Přemkem Forejtem, se převtělila do divokého vlka. „Jak říká indiánský horoskop, je to zvíře, které je velmi citlivé, drží se stranou, působí nepřístupně. Může za to nejen jeho plachost, ale také obava z toho, že někdo zneužije jeho důvěru. Jeho silnou stránkou je ale i citlivost. Je empatický a starostlivý, umí dobře vycítit potřeby ostatních a svým blízkým je vždy připraven pomoci,“ říká Eva, která hraje v seriálu ZOO Viky Janečkovou. Právě ta má s vlkem jisté podobné povahové rysy a za spravedlnost a své přátele se umí bít. „Pokud je nejhůř, stane se z vlka šelma ochotná tvrdě bojovat a dát najevo svou sílu,“ dodává představitelka okouzlující Lady X, která si je se soudcem Petrem stále bližší, a nedávno si s ním dokonce zazpívala duet.

Natálie Halouzková coby lev

To s přítelkyní svého nejlepšího kamaráda Marka, kterého hraje Štěpán Benoni, už tak dobře nevychází. Mína Veselá je totiž extrémně žárlivá a sympatickou Viky nemůže vystát. Marek to tak od ní často schytá. U její představitelky Natálie Halouzkové ale žádné záchvaty vzteku nečekejte. „Lev ve mně propuká málokdy, nejsem typ, co by ‚řval‘. Pokud už se ozvu, je to kvůli hloupostem. Třeba kvůli tomu, že mi něco upadne v kuchyni. Jinak jsem docela klidná povaha. Lev ve mně možná dřímá v okamžiku, kdy jsem hladová. A taky velmi ráda spím. V tom bychom si mohli rozumět,“ přemítá Natálie, která se proměnila právě v nepsaného krále šelem.

Michaela Petřeková jako tygr

Mína ale není jediná, komu leží Viky v žaludku. Ještě více ji jako Lady X nesnáší Petrova snoubenka Markéta, kterou ztvárňuje herečka Michaela Petřeková. Ta si vyzkoušela, jaké to je být na chvíli tygrem. Sama ale přiznává, že většinou drápky moc nevystrkuje. „A pokud ano, je to jen u lidí, které znám. Děje se to v okamžiku, kdy mě něco štve. S cizími řeším věci v klidu, nemám ráda dusno, raději všechno řeším v harmonii. Sama hádky nevyvolávám, jen se většinou bráním, ale v klidu. Opakem je to, když je to u lidí, které znám. To si dupnu,“ netají se půvabná herečka, která má kočky v oblibě.

S kočičím mazlíčkem má dokonce jednu milou historku. „Jednu má můj přítel a vzpomínám si, že něco podezřele šustilo na stole. Otočili jsme se a tam kočka s obrovským tvarohovým šátečkem v puse cupitala pod postel. Nějak tak bych vypadala jako kočka,“ směje se Michaela, která jako Markéta šokovala, když si objednala zmlácení Lady X. To se jí ale nevyplatilo, její tajemství odhalil Petrův kamarád Břéťa, jenž ji nutí, aby se snoubenci přiznala. V dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, tak Markéta zažije pěkně krušné chvilky.

Michaela Pecháčková s tváří páva

Usměvavá Michaela Pecháčková, kterou v seriálu vídáme coby Annu neboli Sid, se převtělila do vznešeného a hrdého páva. Sama Michaela, jež zažila při natáčení trable při řízení vozíku a rozbourala voliéru s pelikány, je pyšná na svoji sestru, která se nebojí a jde si za svými sny. „Je jí deset a už ví, co chce. Pomalu taky začíná nakukovat do hereckého světa. Pyšná jsem ale také na své kamarády a někdy i sama na sebe. Rodiče mě taky pochválí, když jsou pyšní – třeba když jsem se dostala na konzervatoř nebo uběhla půlmaraton. V tu chvíli je to hezké slyšet,“ uznává krásná představitelka Sid, která v zoo zažila dramatické chvíle v nosorožčím výběhu, ze něhož ji zachránil Haďák.

Gabriella Farr jako had

V hada se proměnila představitelka Karolíny Roklové, herečka Gabriella Farr. „Říká se, že někdo je slizký jako had. Myslím si, že mám docela vyvinutý smysl na záludné lidi. Samozřejmě že se to vždy nepovede rozlišit, ale řekla bych, že ve většině případů to dokážu – a dávám si na ně pozor. Takoví lidé jsou totiž nepředvídatelní,“ myslí si Gabriella, která ale takovou povahu v rámci herecké práce ztvárnit dokáže. „Inspirace kolem sebe může člověk brát donekonečna. Každý to v sobě má a je jen otázkou, zda to dokáže najít. Na něm pak je, jak s tím dokáže pracovat a tu toxicitu řešit nebo neřešit,“ dodává.

Michaela Tomešová je gepard

Michaely Tomešové se pro změnu na chvíli stal gepard. Sama Míša měla možnost si tuto šelmu jako malé koťátko pohladit. „V patnácti letech jsem jezdila zpívat na mikulášské besídky a po nás přijel cirkus – tehdy jsem znovu měla šanci si geparda pohladit. Gepard rychle běhá, já asi nejčastěji utíkám na vlak, ale nejrychleji dokážu popoběhnout, když se něco děje dětem. To je pravidlo tří vteřin, kdy dokážu vyběhnout z domu na zahradu. Jinak za mnou nikdo vytrvale neběhal. Ani pan Tomeš, my jsme si tak šli naproti,“ vypráví představitelka Adélky, která si i společně s dětmi zahrála v nejnovějším klipu svého manžela. „Synové Kristián a Jonáš už naštěstí ani neběhají za mnou, ale sami za sebou, což je úleva,“ směje se sympatická Míša.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.