Exkluzivně: Sid se rozhodne pro Haďáka! Ten s ní ale být nechce

ZOO (28) – Albert vyruší Sid a Adama

Vypadá to, že se krásná Sid zamilovala! Naneštěstí však nemá motýly v břiše ze svého přítele Alberta, nýbrž z Haďáka, kterému dlouho nemohla přijít na jméno. To se však změnilo, když ji Adam zachránil před možným útokem nosorožce a následně se políbili. Sid by své zahoření pro chovatele hadů ráda nechala přerůst v něco víc. Haďák to ale vidí jinak. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, co jí k tomu řekne.

Fešný Šimon Bilina coby Haďák se zachoval v oblíbeném rodinném seriálu jako opravdový hrdina hned několikrát. V očích Sid značně stoupl, když bez váhání skočil do výběhu s buvoly a zachránil malou holčičku. Tím se stal nefalšovanou hvězdou zoo. Sympatie Michaely Pecháčkové, představitelky křehké Sid, ještě vzrostly poté, co ji Haďák vysvobodil z nosorožčího výběhu.

Otřesená Anička, které šlo doslova o život, se mu odměnila vášnivým polibkem a od té doby na něho nemůže přestat myslet. Hodlá si s Adamem o jejich puse co nejdříve promluvit. „Nikdy jsem nic takovýho nezažila. A nečekala jsem, že mě to zasáhne až takhle moc,“ vyznává se Sid Haďákovi, který viditelně pookřeje a přizná podobný pohled na věc. „Myslím si, že tohle je přesně jedna z těch věcí, které si budu pamatovat už navždycky,“ pokračuje Anička a pomalu se k Haďákovi přibližuje.

Sid a Haďáka vyruší v ZOO Albert

Zrovna v okamžiku, kdy se schyluje k dalšímu polibku, se ozve Albertův hlas. Oba od sebe jen tak tak stihnou odskočit. „Vyrušil jsem vás v něčem?“ ptá se podezřívavě Albert, který by svou bohatou přítelkyni viděl v náručí Haďáka jen velmi nerad. Přestože se Sid podaří z prekérní situace vybruslit a David Gránský se jako vypočítavý PR manažer uklidní, stále má Haďáka plnou hlavu. Nakonec dospěje k překvapivému zjištění.

Společně s Viky, která jako Lady X přestala skrývat svůj zájem o soudce a hodlá vyhrát sázku, kterou uzavřela s Markétou, si hodí korunou a v domnění, že je jim osud nakloněn, se rozhodnou k zásadním krokům. V dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, se Viky znovu pokusí svést Petra a Sid dospěje k závěru, že bude nejlepší rozejít se s Albertem a vyznat lásku Haďákovi.

Zkraťte si čekání na další epizodu a zahrajete si ZOO pexeso!

Když se jí podaří být s ním konečně chvíli o samotě, přejde odhodlaně rovnou k věci. „Potřebuju s tebou probrat něco osobního, o nás dvou,“ spustí Sid a chovateli hadů je hned jasné, kam míří. „Dobře, ale já s dovolením začnu, jo?“ předběhne ji s proslovem Adam, který svým odmítavým postojem půvabnou Sid dost zaskočí.

Je zřejmé, že Haďákovi není Anička lhostejná, přesto vztah s ní předem odsoudí k zániku. Smíří se ale mladá dívka s jeho vysvětlením? Nebo se opět projeví její tvrdohlavost a zarputilost, s jakými jde za svými cíli a nenechá se jím jen tak odradit? A jak se zachová Albert, který byl nevítaným svědkem jejich rozhovoru? Jisté je, že Sid ani Viky to rozhodně nebudou mít jednoduché.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.