Exkluzivní ukázky: Lady X už neskrývá zájem, Petra nečekaně políbí

ZOO (27) – Soudce pozván na brigádu

Evě Burešové coby Lady X nezbylo nic jiného než se smířit se stávající sázkou, kterou opilá uzavřela s Markétou. A protože jí nechce vyplatit milion, rozhodla se své sváděcí hry rozjet naplno. Vymyslí záminku, jak se soudcem strávit nějaký čas o samotě, a políbí ho. Podívejte se v exkluzivních ukázkách ze ZOO, jak na to Petr zareaguje.

Viky neboli Lady X chtě nechtě vzala sázku s Petrovou Markétou vážně a je odhodlaná nicnetušícího soudce dostat do postele. O pomoc se setkáním, které by mělo vypadat nenuceně a víceméně náhodně, prosí svého dobrého kamaráda Marka. Ten Viky samozřejmě pomůže a přesvědčí Petra, aby u něho v baru vystoupil jako host s přednáškou o svém povolání pro děti z dětského domova.

Při té příležitosti začne Lady X Petra nenápadně svádět a navrhne mu, zda by jí nebyl nápomocen při malování v domově pro osiřelé děti, kde vyrostla. Ačkoliv se na to Petr nejprve moc netváří, nakonec nabídku na netradiční brigádu přijme. A právě toho momentu hodlá Viky využít.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Laškovně mu nadhodí, že ho vysvleče z ochranného obleku, který má kvůli malování na sobě, a nenápadně stočí hovor na hádky. „My to vydiskutujeme, to je lepší než hádka,“ míní Petr a vypráví jí, jak to mají s Markétou nastavené. „Nedokážu si představit, jak po takovém vydiskutování vypadá usmiřovací sex,“ cílí přesně do branky Lady X a překvapeného soudce políbí.

Jak se soudce zachová? Přiměje ho tento krok k nějaké další akci? Nebo se stáhne a rozhodne si nezahrávat s ohněm? Podaří se Viky její záměr? Nezapomeňte sledovat další díl seriálu ZOO ve čtvrtek večer na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.