Eva Burešová křtila CD. Podepsat se tisícům fanoušků trvalo pět hodin

Velkým koncertem ve Dvoře Králové a za neskutečné podpory fanoušků pokřtili herci nové CD, které obsahuje písničky ze seriálu ZOO. Nazpívala je samozřejmě Eva Burešová. Na akci v safari parku, kde vznikají exteriéry seriálu ZOO, se v pátek uskutečnila obrovská show, na kterou seriálové hvězdy přišly pozdravit své fanoušky a rozdaly tisíce podpisů.

Soutěže, setkání se svými oblíbenými herci, křest nového CD a koncert Evy Burešové si mohli příznivci seriálu ZOO užít ve velkém stylu. Počasí vyšlo nádherně, a tak pod pódiem tančily a zpívaly tisíce fanoušků. Eva Burešová alias seriálová Viky – nebo snad Lady X – totiž zpívala pecky, které přímo pro seriál upravil Václav Noid Bárta.

Tváře ZOO křtily CD vodou od gepardů

David Gránský, Michaela Pecháčková, Michaela Tomešová, Pavel Nečas, Jan Kopečný, Tereza Vodochodská, Ivan Vodochodský, Adéla Hesová, Jakub Barták – ti všichni pomáhali cédéčko, které se křtilo vodou z výběhu gepardů, vypustit do světa.

„Vůbec si nemyslím, že slovy dokážu opravdu popsat, jaký pro mě byl koncert. Děkuji za nádherný den. Děkuji celé kapele, kolegům, svému malému pomocníčkovi, který pokud se ještě před pár dny trochu před publikem ostýchal, teď by nejraději celý koncert vzal za mě. Největší dík patří vám všem, kteří jste dorazili – a že vás bylo,“ nechala se po akci slyšet Eva Burešová.

Ta společně se svými kolegy rozdala i nespočet podpisů v rámci autogramiády, která následovala po koncertě a trvala přes pět hodin. Herci se totiž podepisovali do posledního člověka ve frontě. Podpisové kartičky tak mizely rychlostí blesku a každý herec rozdal téměř dva tisíce autogramů. Překážkou jim nebyla ani zima, ani tma, protože posední podpis padl kolem půl jedenácté večer. Každý, kdo přišel, ale dostal, pro co si přišel, a nikdo nebyl zklamaný. A to je nejdůležitější!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.