Celebrity

16. května 2022 12:45

Žaneta Dernerová

Roman Tomeš natočil nový klip. Ukázal v něm dům, manželku Míšu i děti

Slunečná (134) - Tony zmítaný vášní

Manželé Roman a Michaela Tomešovi jsou na přítomnost kamer zvyklí. Tentokrát je ale oblíbený herecký pár pustil až do domu a nechal tak diváky nahlédnout do svého soukromí. Roman navíc do videoklipu k nové písni Ze(mě) obsadil nejen svou manželku, ale i syny Kristiána a Jonáše.

Nová písnička Romana Tomeše Ze(mě) je inspirována tím, co se právě děje ve světě. „Jsem citlivý kluk a musel jsem se z toho vypsat. Těžko se smiřujete s tím, co se děje, obzvláště když sedíte doma a vidíte ty děti kolem sebe. To byl první plán, proč skladba vznikla,“ popisuje Tomeš, co ho k napsání písně vedlo.

Až následně přemýšlel o tom, že by se k songu mohl natočit i videoklip. „Nechtěl jsem, aby to bylo něco patetického, protože ta písnička má v sobě dost patosu, a tak na jeden den přijel štáb s režisérem Jankem Cingrošem natočit náš obyčejný život. Zkrátka takový minidokument Tomešů,“ říká Roman, jehož si televizní diváci pamatují třeba jako Tonyho ze seriálu Slunečná.

Diváci se prostřednictvím mikropříběhů podívají třeba i do obýváku známé dvojice. V klipu jsou ale kromě Míši a Romana zachyceni i jejich synové Kristián a Jonáš. „Když přijeli filmaři, zeptal jsem se kluků, jestli chtějí u natáčení být. Pokud by řekli, že ne, mohli klidně být mimo záběry. To ale neřekli,“ vypráví Roman, který by své děti do ničeho nenutil.

Tomešovi dávají dětem možnost svobodné volby

O tom, zda chtějí být na očích veřejnosti, se synové rozhodují sami. „Jednou nám přišla nabídka do známé pěvecké show – do dětské verze – a já se Kristiánka ptal, zda chce jít. Odmítl to. Na druhou stranu když byl osloven do filmu s panem Svěrákem, řekl, že to chce. Vybírá si,“ svěřil se Tomeš, který s manželkou nechává svým dětem možnost svobodné volby a přijali by, i kdyby jeden z jejich synů chtěl být třeba ženou.

Natáčení Romanova videoklipu bylo zpestřením i pro Michaelu. Výjimečně se totiž neschovávala za žádnou postavu, hrála jednoduše samu sebe. „Původně jsem mu navrhovala asi čtyři jiné podoby klipu, ale ani jednu nepřijal a výsledkem je tohle rodinné zachycení dne. A jsem za to moc ráda,“ netají se nadšením Tomešová, kterou vídáme každé úterý a čtvrtek jako Adélu v seriálu ZOO. „Byl to krásný zábavný den, kdy nám někdo zachytil pár životních okamžiků. Materiálu zbylo ještě dost, takže na památku máme několik krásných záběrů,“ dodala Míša, která manžela k jeho třicátým narozeninám překvapila fantastickým tajným dárkem.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.