Náhlý kolaps! Haďáka dohnala jeho skrývaná minulost

ZOO (35) – Adam zkolabuje

Šimon Bilina řeší jako Haďák ve známém seriálu problém s penězi. Ve vypjaté chvíli se zničehonic zadýchá a sesune k zemi. Překvapivě ale o záchrance nechce ani slyšet, zdá se, že důvod svého zhroucení dobře zná a snaží se ho udržet v tajnosti. Podívejte se v exkluzivní ukázce, jaká závažná nemoc stojí za jeho kolapsem.

Dědeček Haďáka potřebuje větší obnos peněz, aby mohl navštívit svého nemocného přítele v daleké Africe, a žádá Adama o pomoc. Ten ale aktuálně takovou sumu na účtu nemá, tak si zkusí půjčit přes bankovního úředníka. Celý proces by ale trval několik dní a času není nazbyt. Haďák se proto rozhodne zajít za účetní zoologické zahrady a požádat o polovinu hned pěti platů, které by mu vyplatila naráz.

Ta ale odmítne a záležitost nakonec řeší s Adamem přímo ředitelka Roklová. Právě ve chvíli, kdy se Haďák, který už jednou předvedl, jak dokáže být drsný, když mu rupnou nervy, rozčiluje, proč to není možné, zničehonic se u ní v kanceláři složí k zemi. Jeho náhlý kolaps všechny vyděsí. O to víc, že Adam důrazně odmítá první pomoc. „Záchranku ne, dědu,“ řekne ještě s vypětím všech sil.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Veronika Freimanová je v roli ředitelky Roklové nejen shovívavá, ale i starostlivá. Adama společně se starým Hruškou doprovodí až k němu domů a v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, u něho zůstává a sleduje jeho stav. „To si přivezl z mise v Mali. Ta malárie je odtamtud, vrací se mu. Vyléčit se to nedá,“ vysvětluje jí Adamův dědeček.

Je snad tohle jeden z důvodů, proč se Adam tak zdráhá pustit do vážnějšího vztahu se Sid? Ovlivňuje zásadním způsobem tato nevyzpytatelná nemoc jeho život? Křehká Sid má samozřejmě o Adama strach, a když jí Anežka nechce prozradit, co mu skutečně je, pojme podezření, že je Haďák alkoholik.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.