Exkluzivně: Sid v šoku! Haďákovi rupnou nervy a brutálně zaútočí na úřednici

ZOO (30) – Útok Haďáka

Šimon Bilina je jako Haďák v oblíbeném seriálu pěkný pruďas. Na jeho odměřené chování si už ale většina zaměstnanců zoologické zahrady zvykla. Když se konečně zdálo, že se Michaele Pecháčkové podařilo jako Sid najít si k němu cestičku, přišel pořádný šok! Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jaké brutální scény se stala svědkem.

Takový začátek dne si Sid rozhodně nepředstavovala. Místo neprostupného ticha, kterým ji jindy Haďák zahrnuje, ji při příchodu k hadům zaskočí zoufalý křik ženy, která volá o pomoc. Sid jen zděšeně vyvalí oči, když spatří Adama, jenž neznámou paní pevně drží za límec kabátu, zuřivě s ní třese a křičí.

Sid neváhá a rychle k nim běží. „Adame!“ vykřikne, což Haďáka zarazí. „Škoda se s tebou špinit!“ prskne Haďák směrem k cizince a plný vzteku odchází pryč. Vyjevená Anna, kterou nedávno Adam zachránil z nosorožčího výběhu, nabízí otřesené ženě, že zavolá záchranku nebo policii. Ta však odmítá a s vysvětlením, že se jednalo o soukromou věc, odchází.

Na něco takového Sid samozřejmě nemůže jen tak zapomenout. Proto když začnou ostatní v dalším díle ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, v kantýně spekulovat, kdo byla ona neznámá žena a co s ní Adam má, svěří se jim, že je přistihla v neskutečně vyhrocené situaci. „Rozhodně spolu nedělali to, co si myslíte. Nachytala jsem je, jak se perou. A hnusně. Adam mi v tu chvilku přišel jako šílený,“ překvapí je Anna svým svědectvím, které začne dělat vrásky zejména starému Hruškovi.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Haďák popíše důvod svého útoku

Ten na nic nečeká a jde se svého vnuka zeptat, co se stalo a proč tak brutálně ženu napadl. Haďák je naštvaný, že ho Anča práskla a v první chvíli se k žádnému vysvětlování nemá. Děda se ale nenechá jen tak odbýt, a tak musí Haďák, který se v minulosti naopak stal hvězdou zoo, když nasadil krk za malou holčičku, s pravdou ven.

Bude mít Adamův útok ještě nějakou dohru? Nechá se nakonec přesvědčit, aby papíry podepsal a úřednici její chybu odpustil? Nebo si bude zatvrzele stát za svým? Jisté je, že se jen tak nepřestane zlobit ani na Aničku, kterou odteď považuje za práskačku, jež se mu plete do soukromí a strká nos tam, kam nemá.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.