Další drama na obzoru? Sid na stopě obchodu se zvířaty na černém trhu!

ZOO (46) – Teorie Sid o nelegálním obchodu

Z Michaely Pecháčkové by klidně mohl být detektiv. Alespoň v oblíbeném seriálu se totiž jako ošetřovatelka a bohatá dědička Sid opět pouští do pátrání na vlastní pěst. Již dříve jí podezření nedalo a stopovala zloděje vajíček. Nyní se ale vrhá do mnohem větší akce. Podle její teorie totiž narazila na obchod se zvířaty na černém trhu. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Odvaha jí rozhodně nechybí. O tom všechny Michaela Pecháčková coby Sid přesvědčila již v počátcích své kariéry v zoologické zahradě, kde začala tajně pracovat, z čehož následně babička Sidonie mohla puknout vzteky. Tehdy se neohroženě snažila přijít na kloub záhadnému mizení vajíček. Tentokrát ale dost možná přišla na něco mnohem závažnějšího.

Ke svým narozeninám dostala sympatická Sid od rodiny papouška. Na tom by nebylo nic divného, jenže bystrou milovnici zvířat jen tak někdo neošálí, a tak jí začnou být podezřelé jisté nesrovnalosti v jeho registračním listu. Podle jejího odhadu totiž musí být starší, než je v něm uvedeno. Když její názor potvrdí veterinářka Anežka v podání Pavly Tomicové, která na natáčení seriálu nedávno oslavila kulatiny, a kromě dočasného zmizení papouška se ze zázemí vypaří i dokument, svěří se Haďákovi a starému Hruškovi se svou teorií.

Zkraťte si čekání na další díly a zahrajte si ZOO pexeso!

Půvabné Sid je jasné, že jim její předpoklad bude možná připadat trochu přitažený za vlasy. „Co když byl ten registrační list zfalšovaný? Protože papoušek se nenarodil tady, ale odněkud ho sem propašovali. A někdo ze zoo v tom pašování jede,“ zaskočí oba svým nápadem, který se Hruškovi i Haďákovi, do kterého je Sid zamilovaná, zdá šílený.

Nelegální obchody se zvířaty v zoo

Nebyla by to ale tvrdohlavá ošetřovatelka, aby se jen tak snadno vzdala. Pokračuje ve svém pátrání dál a díky inzerátu si koupí dalšího papouška s téměř totožným registračním listem. V další epizodě seriálu ZOO, kterou můžete vidět již nyní v exkluzivních předpremiérách, ho ukáže Anežce, která jí potvrdí, že to už žádná náhoda nebude. „Radši bych to ale nechala na policii,“ varuje ji. Sid totiž možná narazila na obchodování se zvířaty na černém trhu.

Ačkoliv jí Anežka důrazně domlouvá, aby žádné další kroky nepodnikala a do další akce se již nepouštěla, těžko věřit, že to Sid nechá jen tak. Už dříve všem ukázala, že se ničeho nezalekne, má pro strach uděláno a žádné bezpráví nestrpí. Navíc když se jedná o zvířata. Dá se tak předpokládat, že pátrání Sid bude mít ještě pokračování.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.