Jde Sid někdo po krku? Z podivných nehod podezřívá Haďáka!

ZOO (49) – Mohlo tě to zabít

Sympatická Michaela Pecháčková (18) je coby seriálová Sid pěkně tvrdohlavá. S pátráním po nelegálních obchodech se zvířaty prostě přestat nehodlá. Když se jí přihodí pár zvláštních nehod, zdá se, že je skutečně někomu trnem v oku. A co víc, z přípravy nastražených pastí podezřívá Haďáka! Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Půvabná ošetřovatelka Sid už mnohokrát dokázala, že když si něco vezme do hlavy, nikdo ji od jejích plánů neodradí. Stejně urputně jako si šla za svým snem pracovat v zoologické zahradě i přes nevůli rodiny, zejména rázné babičky Sidonie, nebo se rozhodla usmířit rozhádané příbuzné za pomocí lsti, je nyní odhodlaná přijít na kloub podezřelým obchodům se zvířaty.

Přestože ji Haďák i Anežka Krásná v podání Pavly Tomicové varovala, ať si dává pozor a do žádného pátrání na vlastní pěst se nepouští, nedokáže to Michaela Pecháčková coby Sid nechat být. Policie už ji jednou při vyšetřování s nekalým prodejem papoušků a falšováním registračních listů zklamala, proto jim tentokrát stopu o podivném obchodování s želvami obrovskými nechce předat.

Navíc řeší další nepříjemnou skutečnost. Na registračních listech je totiž podpis Adama Hrušky. Do něho je už delší dobu tajně zamilovaná a vždy ho považovala za férového kluka. Ovšem v momentě, kdy se kolem ní začnou v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, stávat zvláštní nehody, bude Sid Haďáka podezřívat, že je do nelegálních obchodů nějak zapletený.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Na Sid někdo v ZOO líčí nebezpečné pasti

Se svými obavami se svěří Lucii Polišenské coby Elišce, která je svědkem toho, jak na ni málem spadne větev stromu. „Třeba to na mě nachystal někdo, kdo nechce, abych pátrala po těch registračních listech,“ zaseje Sid semínko pochybnosti ohledně Adama do Eliščiny hlavy. Po další nehodě, kdy to místo Sid odnese právě ošetřovatelka žiraf, se ji před Haďákem rozhodně bránit vlastním tělem.

Je možné, že Adam skutečně líčil na Sid nebezpečné pasti? Nebo je v tom Haďák nevinně a krásnou dědičku rozsáhlých skláren chce zastrašit někdo jiný? Či je všechno jen pouhá shoda náhod? Tak či tak by si měla dávat pozor. Klidně by svým šťouráním mohla někomu šlápnout na kuří oko.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.