Markéta zahájila bitvu s Petrem! Je rozhodnutá zničit mu kariéru

ZOO (48) – Soudcova fotka v bulváru

Michaela Petřeková přesvědčovala coby Markéta svého vysněného prince Petra dost dlouho, že je pro něho ta pravá. Nezastavilo ji ani totální pokoření, když ji nechal stát v slzách u oltáře. Po poslední scéně, kdy jí Petr bez servítek do očí vpálil, že se k ní rozhodně nikdy nevrátí, ale otočila. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jakou pomstu si pro soudce připravila.

Cílevědomá právnička Markéta bojovala o Petra ze všech sil. Nevzdala se ani poté, co ji veřejně ponížil a utekl ze svatby. I přesto se ho snažila získat zpátky. Dala na radu kamarádky Lilly a namísto pomsty se uchýlila k další přetvářce. Vystupovala přátelsky a chápavě, vytrvale se mu snažila svým chováním dokázat, o jak skvělou ženu přišel.

Tomu je ale jednou provždy konec! Jakmile jí dal soudce najevo, že se k ní nikdy nevrátí, přestala se ovládat a započala tvrdou bitvu. Netrvalo dlouho a v bulváru se objevily fotky Roberta Urbana coby Petra ve společnosti mafiána Havelky. Vzhledem k jeho úspěšné právnické kariéře je to pěkně drsný útok.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Zatímco Petr nechápe, kdo mu chce škodit, jeho maminka Danuše v podání Terezy Brodské má jasno: „Když muž ženě odejde přímo ze svatby, tak udělá cokoli, aby se mu pomstila,“ naráží na Michaelu Petřekovou coby Markétu. Petr tomu ale odmítá uvěřit a svou ex brání. Ovšem jen do chvíle, kdy se v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte v úterý večer na Primě, sám přesvědčí o opaku.

Bývalé přítelkyni definitivně došla trpělivost a začala se mstít. „Já nemám tebe a ty nebudeš mít kariéru,“ zní Markétino nové heslo. Před Petrem se přestala přetvařovat a z rádoby milé ženy se proměnila v pořádnou mrchu. Navíc se dá očekávat, že fotka v bulváru s pochybným podnikatelem je jenom začátek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.