Markéta má nový plán: Místo pomsty volí dokonalou přetvářku!

ZOO (45) – Místo pomsty další přetvářka

Michaela Petřeková se jako právnička Markéta v oblíbeném seriálu jen tak nevzdává. Vidina dosažení cíle a získání Roberta Urbana coby Petra je natolik silná, že na radu kamarádky spolkne své ponížení a touhu po pomstě a vymyslí další lest, jak ho k sobě znovu přilákat. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jak toho hodlá Markéta docílit.

Právnička Markéta má za sebou nejhorší noční můru každé nevěsty. Její vyvolený Petr ji nechal stát u oltáře a ze svatby utekl. Markétě zbyly jen oči pro pláč. Její plán, jak se stát paní Křížovou, totálně ztroskotal. Kromě smutku z neuskutečněné veselky si je ale také moc dobře vědoma, jakému veřejnému ponížení ji Petr vystavil. A rozhodně to nehodlá nechat jen tak.

Jen co se Michaela Petřeková, kterou fanoušci seriálu v roli vypočítavé Markéty nemají zrovna v lásce, otřepe ze svého pokoření a zažene ho dostatečným množstvím alkoholu, má v plánu vymyslet pro soudce co nejzákeřnější pomstu. „Petr bude trpět,“ je rozhodnutá půvabná právnička, kterou od jejího záměru odradí kamarádka Lilly.

Zkraťte si čekání na další díl seriálu a zahrajte si ZOO pexeso!

Robert Urban je jako Petr zaskočený z Markétina chování

Nakonec se od ní nechá přemluvit, aby své ponížení a touhu po odplatě spolkla a Petra přesvědčila, že udělal největší chybu svého života. Do jeho kanceláře přijde v naprostém klidu a chová se přátelsky a chápavě. V dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě, svými slovy vyrazí Petrovi dech. „Asi to bylo moc narychlo. Neměli jsme vyřešené všechny věci a vlítli do toho. A ty jsi měl potom jenom odvahu si to přiznat a zastavit to,“ přetvařuje se Markéta.

Z proslovu zkušené právničky je patrné, že si dobře promyslela, co svému ex řekne. A zdá se, že se jí to povedlo. Petr je zcela zaskočený a není schopen reagovat. Bude taktika krásné Markéty i tentokrát úspěšná a docílí, čeho chce? Už jednou se jí to podařilo a po dramatickém rozchodu, kdy vzduchem létaly facky i porcelán, znovu dokázala soudce svést. Uvidíme, jestli její plán vyjde.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.