Překvapivé zvraty v seriálu ZOO: Rodinné drama, zhrzená Markéta i těhotná Viky

ZOO (44) - upoutávka

Fanoušci oblíbeného seriálu ZOO se mají na co těšit! V nadcházející sezoně zažijí spolu se svými hrdiny nejen romantiku a lásku, ale i podrazy, strach a nenávist. Děj okoření také nové postavy, které pořádně zamíchají životy hlavních postav. Bude to stát za to. Premiérové díly seriálu ZOO startují už 30. srpna ve 20:15 na Primě!

Nová sezona seriálu ZOO, který můžete sledovat nejen na televizních obrazovkách, ale i on-line, odstartuje velkolepou svatbou, která ale skončí záhy poté, co začne. Petr (Robert Urban) si uvědomí, že Markéta (Michaela Petřeková) pro něj není ta pravá, a tak se až přímo u oltáře rozhodne, že si ji nevezme. Místo „ano“ zkrátka řekne „ne“. To Markétu rozpálí doběla a začne chystat pomstu – rozhodne se Petra pracovně zničit. Co ale čert nechce, v její blízkosti se objeví zajímavý objekt.

Viky pozná svou sestru

Zatímco vymyšlená sestra Alex zmizela do Ameriky, na prahu dveří se u Viky (Eva Burešová) zjeví její skutečná nevlastní sestra. Viky tak vstoupí do života Tes (Bára Černá). Jenže kde je Tes, je i její dvojče Izy (Lucie Černá), o kterém nemá zatím nikdo ani ponětí. Nově objevený sourozenec do života Viky moc klidu nepřinese, obzvláště když sympatická chůva řeší zásadní životní otázku – těhotenství s Petrem Křížem (Robert Urban). Jenže ten jakmile zjistil, že jeho etapa s Alex definitivně skončila, vyhlásil konkurz na novou macechu svých dětí. Dospěl k závěru, že láska je zbytečná, a chce především zázemí pro děti. Z jakéhosi podivného výběrového řízení na náhradní matku, potažmo tajemnici, jim vchází do života Jitka Hrnčírová (Tereza Bílková).

Tato situace přiměje Viky, aby i nadále skrývala svoje tajemství. Jakmile se ale těhotenství provalí, vše se ještě více zamotá. Petr nevěří, že je otcem dítěte, protože s Viky přece nikdy nic neměl. V klidu nezůstane ani Kamil (Jan Kopečný), který na Viky stále chystá jeden podraz za druhým a pomalu to vypadá, že se mu začne dařit.

Hádky v rodině Novotných

Prozrazení dlouho skrývaného tajemství Sid (Michaela Pecháčková), která neodcestovala studovat do Ameriky a místo toho pracuje v zoo, způsobilo v rodině totální rozkol. Vypadá to, že se dědicové rozsáhlých skláren budou muset odstěhovat z honosné vily, protože babička Sidonie (Jana Švandová) nemůže přenést přes srdce, že jí všichni lhali. Stmelit rozhádané členy rodiny se bude pokoušet především Alice (Sabina Laurinová), ale moc se jí dařit nebude.

Do toho čekají Sid dramatické chvíle, kdy jí půjde o život. Nedá si totiž pozor, kam strká svůj zvědavý nos, a to ji dostane do velkých problémů. Alice se tak obrátí s prosbou o pomoc na Haďáka (Šimon Bilina), protože si všimne, že mu Sid není úplně lhostejná. Ukáže se, že maminka se opravdu nikdy nemýlí. Mezi Haďákem a Sid se začne rodit láska. Jenže to nebude tak snadné, jak by se mohlo zdát. Traumatický zážitek, který celá rodina Novotných prožije, nedá spát hlavně Alici, jež se na Sid až příliš upne a nenechá svou dceru ani na chvíli bez dozoru, což začínající lásce moc neprospívá.

Odhalení vnuččiny velké lži nebude pro Sidonii jediným šokem. Zjistí i to, že se zbytek rodiny v čele s Eduardem (Marek Taclík) schází s jejím zapovězeným bratrem Raulem (Vladimír Kratina). Kdo jiný by ale měl držet pohromadě než právě rodina? Nad tím bude Sidonie hodně přemýšlet.

Z hajzlíka ještě větší hajzlík

Starosta si namísto Lubora Brázdy (Pavel Nečas) vybere za svou pravou ruku Alberta (David Gránský), který se tak stane Luborovým nadřízeným. Trochu překvapivě se tedy Brázda spojí s ředitelkou Marií Roklovou (Veronika Freimanová). Té se nevyhne rodinná krize. Syn Vojta se bude muset poprat se svou minulostí. Svody drog opět začnou být hlasité a celá rodina začne mít obavy. Marek (Štěpán Benoni) se od chvíle, kdy mu Mína (Natálie Halouzková) zmizela ze života, začíná na Viky dívat zcela jinýma očima. Ví ale, že její srdce patří Petrovi, a tak se pokouší najít lásku u Adélky (Michaela Tomešová).

Nové tváře seriálu ZOO

Do zoo nastoupí uznávaný specialista na nosorožce Rudolf Pekař (Roman Zach), který bude pracovat na mezinárodním projektu oplodňování samic v národních parcích. Tvůrci se v tomto případě nechali inspirovat skutečným příběhem. Roman Zach tak převezme pomyslnou nosorožčí štafetu po Bobu Kleplovi, který seriál opouští.

V oblíbené zoologické zahradě začne pracovat také Robert Jung (Martin Sitta), který bude hodně znepříjemňovat život ředitelce Marii Roklové (Veronika Freimanová). Bude to pěkné kvítko, které si brousí zuby na to, že by mu v zoo mohl kvést jeho nelegální obchod se zvířaty.

Spolu s dvojčaty Tes a Izy se v seriálu objeví i Charlie (Marek Němec), který si založil živnost na podvodech, v nichž mu dvojčata vesele sekundují. Nebojí se svým šarmem a vydíráním vydělávat nemalé peníze. Obě sestry se kolem něho začnou točit, čehož lotr Charlie náležitě využívá.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.