Celebrity

6. července 2022 20:12

Josef Šťastna

Jana Švandová oslavila narozeniny velkolepě. Gratulovala jí i Sabina Laurinová

Sidonie končí s Eduardem

Oblíbené herečka Jana Švandová oslavila 75. narozeniny s kolegy, se kterými natáčí populární seriál ZOO. Energií sršící herečka rozhodně na svůj věk nevypadá.

Jana Švandová, která v seriálu ZOO hraje hlavu sklářského impéria Sidonii Novotnou, během firemní porady sfoukla svíčku na dortu a přijala gratulace od celého štábu i své seriálové rodinky.

Herečka jako by popírala zákony přírody. Svůj věk si absolutně nepřipouští, má neustále dobrou náladu a srší vtipem. To je prý recept na všechno. A taky odpočinek a čas pro sebe.

„Cítím se moc dobře, byla jsem týden v Řecku. Jsem odpočatá, nabitá energií a sluníčkem. Udělala jsem si radost, abych měla jen dobrou náladu,“ uvedla pro Prima Ženy herečka, která svoji Sidonii miluje. „A kdyby mi moje seriálová rodina Novotných měla něco dát? Nebránila bych se té vile,“ zasmála se a dodala: „Také bych si moc přála, aby naše rodina v ZOO vydržela co nejdéle a měla krásné vztahy. Aby nás diváci měli rádi a ještě jsme nějakou dobu natáčeli. A když to bude do mé stovky, nebudu se zlobit,“ uvedla pro Prima Ženy herečka, která dostala od štábu nádhernou kytici.

Mezi gratulanty nemohly chybět ani dvě ženy, ke kterým má Jana Švandová v ZOO blízko. Ta první jí hraje vnučku Sid, druhá snachu Alici. „Janě přeju k jejím krásným osmatřicátým narozeninám, jak sama říkala, všechno krásné. Hlavně ať je zdravá, šťastná, a nechť se často potkáváme na place. Jana je skvělá a moc ráda s ní točím. Díky za ni!“ nešetřila chválou Michaela Pecháčková coby Sid.

„Přeju Janě, aby byla neustále svěží, optimistická, energická – a vzhledem k tomu, že se známe opravdu řadu let, tak nevidím žádnou změnu. K tomu krásnému jubileu jí přeju hlavně hodně zdraví, aby měla radost ze života a neztrácela smysl pro humor,“ prozradila své přání Sabina Laurinová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.