Celebrity

23. června 2022 14:35

Karolína Oehmová

Šimon Bilina prozradil, co čeká fanoušky ZOO: Bude to romantika!

Šimon Bilina prozradil, jak to bude dál mezi Haďákem a Sid

Herec Šimon Bilina se v podstatě ze dne na den stal známou celebritou. Nyní prozradil, jak vnímá fanoušky, kteří na něj volají na ulici, a jak to bude dál mezi seriálovým Haďákem a Sid.

Haďák už není takový bručoun, jako býval na začátku. Jeho změnu vnímá i představitel této role Šimon Bilina a moc si to užívá. „Je to zajímavá obměna pozorovat Haďáka v láskyplnější formě. Najednou je přístupnější a láska ho proměňuje. Je to velmi příjemná změna,“ říká Bilina nadšeně s tím, že s hraním zamilovaného ošetřovatele hadů nemá problém, ba naopak. „Jsem si jistý, že vím, co je to láska a někoho milovat, tak je to pro mě takový přirozený.“

Kamery čím dál víc nevnímá

Přece jenom je to seriál a u romantických scén nejsou jen aktéři, ale i celý štáb. S tím měl Šimon ze začátku problém, s odstupem času už si ale začíná zvykat. „Pro mě je obrovský privilegium tenhle seriál točit, takže kamery jsou pro mě čím dál menší nepřítel.“

Jak to bude mezi Haďákem a Sid?

S odvysíláním úspěšného seriálu ZOO se Šimon Bilina těší velkému zájmu lidí a fanoušků. „Je to náhlý, teď se to děje fakt hodně a člověk se s tím musí nějak srovnat. Je to takový divný, když někdo přijde a dotkne se vás nebo na vás začne mluvit jako na Haďáka,“ prozrazuje Bilina, na kterého fanoušci občas i hulákají na ulici. To ovšem ještě netuší, že se mohou těšit na příjemný vývoj v seriálu. „Bude to jemný a baví nás to čím dál víc točit,“ řekl Šimon Bilina pro redakci Prima Ženy s tím, že diváci se dočkají další romantické scény mezi Haďákem a Sid.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 12. 2023

Kéž by takhle snadné bylo více dní. Energie z těchto aspektů je oživující a umožní vám toho hodně stihnout. Pokud jste s něčím váhali, využijte přidané sebedůvěry tohoto dne a pusťte se do toho. Uspějete ve všem, do čeho se pustíte. Nenechte se strhnout k tomu, abyste dělali cizí práci, protože energie máte nadbytek.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.