Herec Šimon Bilina točil s nebezpečným plazem: Zavřeli mě do ohrady s krokodýlem

ZOO - Šimon Bilina

V nově připravovaném seriálu ZOO nebude chybět záporák, ale ani charismatický kladný hrdina, do kterého se nejedna divačka zamiluje. Jediné, co by ji mohlo odradit, je láska k hadům. Ty totiž miluje nejen Haďák, ale i jeho představitel Šimon Bilina.

Herec Šimon Bilina miluje přírodu a nebojí se zvířat jako jsou krokodýli nebo hadi. Ostatně také kvůli prostředí roli Haďáka vzal.

Za parťáky má hady a krokodýly

„Tam nebylo co řešit. Vzal jsem to kvůli přírodě, zvířatům a to, že se budu moct ještě o nich něco naučit. A samozřejmě také kvůli lidem,“ přiznal herec a dodal, že když byl zavřený v ohradě s krokodýlem, bylo to něco neuvěřitelného. Stejně nadšeně vyprávěl o hadech, kteří tvoří velikou část jeho partnerů před kamerou.

„Je tu pátý nejjedovatější had, některé hady jsem i držel v ruce a vždycky to bylo skvělý. Pokud je klidný člověk, tak je klidné i to zvíře,“ popsal herec svoji zkušenost z natáčení nového seriálu televize Prima.

Podívejte se také na sestřih nepovedených klapek z natáčení reportáže v ZOO:

Ovšem ani tato sympatická postava to nebude mít v seriálu tak jednoduché, jak se zpočátku může zdát. „Je to člověk záhadný. Prošel si určitými konflikty, který můžou znamenat ledasco. Každopádně nachází klid se zvířaty,“ poodhalil svoji postavu Bilina. Je jasné, že lásky má na rozdávání. Třeba později najde zalíbení i někde jinde, než jsou pavilony zvířat. Na to už si ale budete muset počkat.

Na premiéru seriálu ZOO se těšte již 11. ledna ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.