Franta blázní z dvojčat. Musíš k psychiatrovi, naléhá na něho Anežka

ZOO (69) – Všude samá dvojčata

Michal Novotný (43) šílí. Coby Franta Kolman všude vidí samá dvojčata. Jenže je bohužel jediný. O jeho dokonalé zmatení se v oblíbeném seriálu postaraly Tes a Izy společně s dalšími sourozeneckými dvojicemi. Průvodce zoologické zahrady začíná být přesvědčen o vlastním bláznovství. Návštěvu psychiatra mu doporučuje i kolegyně v podání Pavly Tomicové. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Franta Kolman se stává hrozbou pro plán dvojčat a Charlieho, kteří si jako svou novou oběť vybrali Alberta. Průvodce oblíbené zoologické zahrady totiž viděl obě sestry pohromadě a od té doby je podezírá. Tes se nepodařilo ho zmást výmluvami ani narážkami na to, že se mu to jen zdá.

Proto volí těžší kalibr. S pomocí dalších identických dvojčat se rozhodli přesvědčit Frantu, že trpí zdravotními problémy a jednoduše vidí dvojmo. Jedna nástraha jim nestačí, přidávají další a další a věčný lovec žen si skutečně začíná myslet, že je blázen. „Franto, stalo se něco?“ ptá se ho Tes, která promenádu stejně oblečených a nalíčených sester sledovala zpovzdálí s úsměvem na tváři.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Přestože je Michal Novotný coby průvodce Kolman vyděšený tím, co se kolem něho děje, sourozeneckému duu to nestačí a balamutí ho dál. V dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit ve čtvrtek večer na Primě, ho musí v jeho amoku krotit Pavla Tomicová jako zvěrolékařka Anežka. „Měl by ses léčit, Franto. Tobě normálně hráblo,“ radí mu.

„Čím dřív tam půjdeš, tím líp pro všechny. Hlavně pro tebe. Klid, dýchej,“ uklidňuje ho Anežka a posílá za psychiatrem. „Třeba si to jenom namlouvám, že je vidím. Třeba o nějakých dvojčatech jenom sním,“ hledá následně Franta nějaké vysvětlení. Zkušenou veterinářku ale neoblafne. Ta jako jediné východisko vidí odbornou pomoc. Dvojčatům se tak opravdu povedlo udělat z Kolmana totálního cvoka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.