Nadávky vystřídají rány pěstí. Mezi Albertem a Luborem se strhne bitka

ZOO (68) – Lubor úkoluje Alberta

Rvačka mezi bývalým náměstkem Brázdou v podání Pavla Nečase a Davidem Gránským coby Albertem visela ve vzduchu už nějaký čas. Lubor však dočasně dostal více pravomocí, což si náležitě vychutnává. Jenže to si namyšlený PR manažer nechce nechat líbit. V oblíbeném seriálu si tak dají pěkně do nosu. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

O pořádnou ránu pěstí si koledoval už dlouho. Zatímco ve skutečnosti si David Gránský užívá novou životní roli otce a těší se z prvorozeného syna, v oblíbeném seriálu ztvárňuje vychytralého Alberta Poláka, který se otočí za každou sukní. Nejsou mu cizí ani nekalé obchody a zákulisní hry, kterými se snaží dostat ze zoo ředitelku Roklovou.

Všeobecnou neoblíbenost umocňuje arogantním chováním jak k zaměstnancům, tak i nadřízeným. Jenže u Pavla Nečase jako Lubora Brázdy pěkně narazí. Přestože se jejich úlohy obrátily a Albert teď díky podlézání starostovi Luborovi šéfuje, prohnaný Brázda si z toho nic nedělá. Jejich spojenectví a naschvály ředitelce, kdy se neštítili ani nehody na objednávku, jsou definitivně minulostí.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Albert, který se chytil do pasti dvojčat a Charlieho, se po bývalém náměstkovi nehezky „vozil“, což mu Lubor při první příležitosti vrátí. Roklová si totiž kvůli úmrtí v rodině vybírá veškerou dovolenou a jako svého zástupce jmenuje právě Brázdu. Ten toho samozřejmě umí využít a podlému Polákovi oplácí stejnou mincí. „Takže ty ses rozhodl se mi mstít! Takhle dětinsky mě šikanovat, jo?“ vyjede na něho Albert poté, co mu Lubor zadá zbytečný úkol. „Jo! Abys věděl, že se karta obrací,“ ujistí ho Brázda.

Rvačka Lubora a Alberta

Tím jejich mocenský boj ale teprve začíná. Jejich vzájemná nevraživost vyeskaluje v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžeme těšit v úterý večer na Primě, drsnou bitkou. „Myslíš, že ti všechno projde? Tak já mám pro tebe překvapení, kamaráde. Neprojde! To vypadá minimálně na dvacet procent platu,“ sdělí mu Lubor, na kterém je vidět, jak si užívá, že má nad Albertem momentálně navrch. To je ale pro mladého Poláka poslední kapka. Dojde nejen na nadávky, ale i na pěsti.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.