Petr se vrací pro Viky. Miluju tě, pojďme žít spolu

ZOO (64) – Petr se vrátí pro Viky

Scéna jako z romantického filmu, při které se ženy dojímají a přejí si, aby se něco podobného stalo i jim. Přesně to čeká na Viky. Petr se pro krásnou chůvu vrátí z Bruselu, znovu jí vyzná lásku a navrhuje, aby s ním odjela a žili společně v zahraničí. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, co mu na to odpoví.

Láska Viky a Petra prošla mnoha těžkostmi. Chůva úspěšnému soudci dlouho lhala a tvrdila, že barová zpěvačka Alex, do níž se zakoukal a s níž prožil vášnivý románek, je její sestra. Jakmile si mužný Robert Urban jako Petr uvědomil, že ve skutečnosti je ona tou zajímavější a vyznal se jí ze svých citů, odhodlala se jít s pravdou ven i Viky. Jenže pravdu o Alex nedokázal její vyvolený unést.

I proto uvítal prestižní pracovní nabídku z Bruselu a rozhodl se s dětmi odstěhovat. Ben a Sofie nečekaný odjezd obrečeli a se slzami v očích se loučili se svou oblíbenkyní. Nešťastná byla z celé situace také Viky a vyčítala si, že o Petra definitivně přišla. Nakonec se rozhodla se ztrátou své lásky smířit, být kvůli miminku silná a zaměřit se na dobře rozjetý byznys.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Právě ve chvíli, kdy si bude domlouvat možnou spolupráci s kamarádkou Mařenky, ji zničehonic zaskočí příchod Petra. „Viky, už když jsem si sedl do letadla, tak jsem si uvědomil, že čím dál jsem od tebe, tím víc mi chybíš. A nepřecházelo to,“ přiznává romanticky soudce v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě. „Nedokážu bez tebe být. Přijel jsem ti nabídnout, ať odletíš se mnou,“ dojímá svými slovy půvabnou tmavovlásku.

Tentokrát už jejich šťastný konec nic nenaruší. Konečně se stalo to, v co všichni v jejich okolí doufali. Viky a Petr budou žít spolu a s dětmi Benem a Sofií, kteří svou chůvu zbožňují, vytvoří spokojenou rodinu. Snad jim jejich štěstí už nic nezkazí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.