Petr zvažuje práci v zahraničí. Přijdeš o dítě i o Viky, varuje ho maminka

ZOO (61) – Petr je naštvaný na Danuši

Úspěšný soudce dostává lukrativní pracovní nabídku. Musí se ale v šibeničním termínu přestěhovat i s dětmi do Bruselu. Zatímco Robert Urban (36) jako Petr zvažuje zejména praktickou stránku věci, maminka Danuše v podání Terezy Brodské (54) ho upozorňuje, že útěkem do zahraničí přijde o Viky i o dítě jednou provždy. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Petr se jen těžce smiřuje s faktem, že byl tak dlouho klamán. Poté, co konečně vyznal Viky lásku, se krásná chůva odhodlala a svěřila mu svá tajemství. Soudci prozradila nejen to, že Alex je ve skutečnosti ona, ale rovněž že dítě čeká s ním. Šokovaný Petr na ni chvíli jen nevěřícně zíral a pak ji bez milosti vyhnal.

Jedinečná pracovní nabídka

Křivdu nelehko odpouští i své mamince Danuši, která o všem věděla a z těhotenství Viky je nadšená. Urostlý Robert Urban navíc jako Petr dostává exkluzivní nabídku pracovat u evropského soudu. „Vašeho předchůdce včera skolila mrtvice a už se nevrátí. Je zapotřebí, abyste nastoupil do konce měsíce,“ dozví se od váženého profesora, který na něho spoléhá.

Ačkoliv se jedná o prestižní pozici, je Petr kvůli dvěma malým dětem na vážkách. Stěhování do Bruselu v tak krátkém čase je téměř nepředstavitelné. Zároveň mu je ale jasné, že je to „nabídka, která se neodmítá“. Do zvažování svých pro a proti ale vůbec nezahrnuje Viky.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Danuše varuje syna před chybou

To se samozřejmě nelíbí jeho mamince, která má chůvu od začátku velmi ráda a uvědomuje si, že odstěhováním by jejich vztah skončil definitivně. „Jde o tvoje dítě a moje vnouče,“ připomíná Petrovi v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě. Soudce však trvá na svém a vůbec se o tom nechce bavit. „Takhle přijdeš nejenom o to dítě, ale i o Viky. Druhou šanci nedostaneš,“ varuje ho Tereza Brodská v roli soudkyně Danuše.

Poslechne Petr a zváží vše pečlivě ještě jednou? Zahodí kvůli lásce k Viky jedinečnou pracovní příležitost? Nebo jí odpustit nedokáže? Zatím to vypadá, že je rozhodnutý nebrat na matku svého třetího dítěte ohledy a kromě finančního zajištění s ní žádnou budoucnost neplánuje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.