Tvrdá rána pro Viky. Odejdi, vyhnal ji Petr. Neskousl pravdu o Alex

ZOO (60) – Miluju tě, Viky

Eva Burešová (29) vršila ve svém životě coby sympatická Viky jednu lež za druhou. Přestože její záměr vyšel a Petr si uvědomil svou lásku k ní, na šťastný konec to zatím nevypadá. Šokovaný soudce se totiž v oblíbeném seriálu odmítá smířit se skutečností, že Viky a Alex jsou jedna a tatáž osoba. Podívejte se v extra ukázkách, jak po romantické chvilce zoufalou chůvu vyžene.

Dlouho předlouho se Viky odhodlávala říct Petrovi pravdu o její vymyšlené sestře Alex. Když už si myslela, že se své noční můry jednou provždy zbavila odstěhováním Lady X do Ameriky, zjistila, že s Petrem čeká dítě. Úspěšného soudce navíc sváděla Jitka Hrnčířová, již si modrooký fešák vybral v bizarním konkurzu, který pro něho uspořádal kamarád Břéťa.

Nakonec si ale přece jen uvědomil, že ve skutečnosti miluje Viky. „Vím, že čekáš dítě s Markem, ale to pro mě není překážka. Chci být s tebou a o to dítě se postarám jako o vlastní,“ vyznal se jí ze svých citů Petr. V ten moment by krásná chůva snad nemohla být šťastnější. Po polibku a vroucím objetí to vypadalo na happy end.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Já jsem Alex, šokuje Viky Petra

Její dávku upřímnosti ale soudce nevydýchal. „Já nemám žádný dvojče. Alex byla vymyšlená. Já jsem Alex,“ přiznala se Viky. Petr zůstal stát jako opařený a s nevěřícným výrazem si srovnával v hlavě, co právě slyšel. Když navíc dozvěděl, kdo všechno v jejich okolí o tom věděl, naprosto jím to otřáslo. V seriálu ZOO, na jehož další díl se můžete těšit zase ve čtvrtek večer na Primě, se urazil a poslal Viky pryč. „Takhle mě ještě nikdy nikdo neponížil. Chci, abys hned teď odešla,“ řekne chůvě.

Pro urostlého Roberta Urbana coby Petra to znamená definitivní konec. Vzal své vyznání zpět a nechce o společné budoucnosti ani slyšet. Viky před ním sice už nemá žádné tajemství, ale zůstaly jí jen oči pro pláč. Dokáže soudce odprosit? Nebo si tím zavřela vrátka k jeho srdci?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.