Miluju tě, Viky. Petr konečně vyzná lásku krásné chůvě

ZOO (60) – Petře, já nechodím s Viky

Dočká se. Viky si dlouho přála, aby se do ní Petr zamiloval a dokázal si své city přiznat. On tomu ale zatvrzele odmítal uvěřit. Až informace, že sympatická chůva nechodí s barmanem Markem, ho přiměla k akci. Podívejte se v exkluzivních ukázkách na onen rozhodující okamžik a následné romantické vyznání lásky.

Trvalo snad celou věčnost, než si Petr dokázal přiznat, že jeho vyvolenou není Markéta ani Alex nebo Jitka, ale ve skutečnosti miluje Viky. Zatímco právničku Markétu nechal stát v slzách u oltáře, s barovou zpěvačkou Alex se rozcházet nechtěl. Ona mu ale zlomila srdce a jejich krátký vášnivý románek ukončila.

Sympatická chůva Viky se tehdy rozhodla, že se pokusí získat Petrovo srdce sama za sebe, bez zbytečných lží a vymyšlených dvojčat. Jenže soudce si sepsal bizarní seznam charakteristik, které požaduje od své budoucí přítelkyně a při výběru partnerky se hodlal řídit více rozumem než city. Kamarád Břéťa pro něho uspořádal prapodivný konkurz, v němž si Petr vybral půvabnou Jitku.

Milá tmavovláska se ho snažila svést sexy černým prádlem, ani to ale nezabralo. Nakonec se s ním i díky náhodnému incidentu, kdy namísto ní soudce bránil vlastním tělem Viky, rozešla. Pochopila, že je urostlý Robert Urban coby Petr zamilovaný do jejich sympatické chůvy. On si to ale dlouho přiznat nechtěl.

Petr v šoku

Když se dozvěděl o jejím těhotenství, zaskočilo ho to a automaticky předpokládal, že otcem dítěte je údajný přítel Viky, barman Marek. Ani ve snu by ho nenapadlo, že ani jedno není pravda. „My jsme se s Viky dohodli, že se rozejdeme,“ překvapí ho Marek v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Tato informace bude pro udiveného Petra naprosto zásadní. Všechno se tím pro něho změní. Po probdělé noci nakonec sebere odvahu a vyzná Viky lásku. „Vím, že čekáš dítě s Markem, ale to pro mě není překážka. Chci být s tebou a o to dítě se postarám jako o vlastní,“ dostane svými slovy Viky. Řekne mu i ona, že žádná Alex nikdy neexistovala a otcem miminka je on?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.