Definitivní konec románku! Krásná Alex se rozchází s Petrem

ZOO (40) – Markéta spala u Petra

Robert Urban zažije jako soudce Petr v oblíbeném seriálu pořádný šok. Jeho láska se s ním nečekaně rozejde – po telefonu. Viky se naštve, když u něho v bytě potká Markétu, a jen si tak potvrdí, že rozchod je správným rozhodnutím. Podívejte se v exkluzivní ukázce, jak Petrovi oznámí konec vztahu.

Půvabná Alex je sice do soudce Petra stále zamilovaná, zároveň je ale přesvědčená, že jejich vztah nemá žádnou budoucnost. Předpokládá, že značné vzájemné odlišnosti by je od sebe jednou stejně oddělily, a proto nemá cenu to prodlužovat. Už jednou se lstí pokusila s Petrem rozejít, on ale plán jejích přátel odhalil. Tentokrát se k tomu Viky musí postavit čelem.

Úplnou pravdu ale okouzlujícímu soudci říct nechce. Vymyslí si, že Alex odjíždí budovat kariéru do Ameriky. Sama hodlá dát jako chůva výpověď, aby se s ním už nemusela potkávat a zbytečně se ještě víc trápit. Navíc se stane něco, co ji v jejím rozhodnutí jen utvrdí. U Petra v bytě totiž potká Markétu, která tam strávila noc. „Chápeš, že celou dobu hraje, jak je strašně zamilovanej a jak ho to celý ničí, a potom, když je Alex chvíli z dosahu, si tam nastěhuje Markétu?“ rozčiluje se Viky u Mařenky v baru.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Vytočená do ruda se odhodlá k zásadnímu kroku. Petrovi jako Alex zavolá z Ameriky a v dalším díle seriálu ZOO, na který se můžete těšit v úterý večer na Primě, se s ním rozejde. „Možná se vrátím, ale rozhodně ne k tobě. My dva jsme zažili pár hezkých chvilek, ale nic víc to být nemělo,“ vyslechne si od ní soudce, který něco takového nečekal.

Ani Petrovo vyznání lásky s Alex nepohne. Sice se jí ihned po konci telefonátu derou slzy do očí, ale na svém postoji nehodlá nic měnit. Markétino přespání u soudce doma pro ni bylo poslední kapkou a Viky jen utvrdilo v jejím názoru, že všichni kravaťáci jsou stejní lotři.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.