Šimon Bilina nahodil bílý plnovous a s hereckými kolegy obdarovával děti

ZOO (72) - upoutávka

Herec Šimon Bilina oblékl mikulášský kostým, nasadil si pořádný bílý plnovous a ve společnosti kolegů z oblíbeného seriálu vyrazil rozdávat radost dětem do Fakultní Thomayerovy nemocnice. Malým pacientům zpříjemnil den nejen on jako moudrý kmet, ale i andělská Sabina Laurinová a rozpustilí čertíci Michaela Tomešová a Goran Maiello.

Čertovskou tradici dodrželi Sabina Laurinová, Šimon Bilina, Michaela Tomešová i Goran Maiello do puntíku. Svou přítomností a dárky přišli obdarovat děti, které ten den musely trávit v nemocniční posteli. Plyšáky, hračky, sladkosti – to všechno nadělovali prckům a občas nezapomněli ani trochu postrašit. I to totiž k tomuto svátku patří. Žádné dítě nakonec neskončilo ve spárech seriálových čertů Michaely Tomešové a Gorana Maiella. Všechny děti jednohlasně svatosvatě tvrdily, že letos byly opravdu hodné. Měli to tak i seriáloví herci? Za co by šli do pekla a za co by je nebe odměnilo?

„Do nebe bych šla za svou mateřskou péči. Snad i za to, že jsme udělali s kamarády krásný charitativní koncert Muzikálem bez bariér – Polovina nebe, kde výtěžek jde na handicapované lidi. A peklo bych si jistě vysloužila za svoje PMS stavy, kdy jsem hormonálně přetížená. To má můj manžel svatou trpělivost,“ přiznává Michaela Tomešová, která se propůjčila k čertovské nadílce.

Parťáka čerta jí dělal Goran Maiello. „Málo se věnuji rodině, přátelům. Nemám na ně čas a ve škole jsem taky moc nebyl. Musím toho hodně dohnat. A nebe? Tak na to mám ještě měsíc a snad něco dobrého stihnu udělat, kdyby náhodou,“ usmíval se seriálový Vojta, kterého uvidíme v oblíbené ZOO opět v úterý večer na Primě.

Svatý Mikuláš v podání Šimona Biliny byl tak vysoký, že se při procházení pokojů hodně ohýbal. Rozdával vlídné slovo i dárky. „Nevěřím v nebe ani peklo, myslím, že existuje víc. Není nikdy jen černá a bílá. Věřím ale na dobré skutky. Když člověk něco udělá pro druhého, bez jakéhokoliv očekávání, to je nejvíc,“ vysvětluje Šimon, čím se i sám řídí.

Nejvíc dobra samozřejmě rozdávají andělé a Sabina Laurinová se toho drží. „Já už jsem v pekle byla a bylo to fajn, už se tam ale nechystám. Mám tam dobré vztahy s Luciferem a s šedesáti čerty,“ naráží herečka na pohádku Z pekla štěstí, v níž hrála. „V sedmém nebi občas taky jsem a stačí mi k tomu chvilky, když se nic dramatického neděje. K tomu ještě káva a čokoláda, pak je to dokonalost,“ uzavírá andělská Sabina Laurinová, do které by nikdo nehádal, že letos oslavila padesátku.

Děti tak strávily dnešní den s úsměvem, i když musely zůstat v nemocnici. Radost měly nejen ze setkání s herci, ale i z dárků od společností Albi Česká republika a MGA Entertainment, které dětem hračky věnovaly.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.