Albert to přepískne a vrhne se na Izy. Ta ho viní z pokusu o znásilnění

ZOO (71) – Albert se vrhá na Tes

David Gránský (30) to jako Albert pěkně přežene. Opilý se začne sápat po Izy a polibek si vynucuje násilím. Nebude chybět mnoho a musel by pohotově zasáhnout Charlie, který je naštěstí v době incidentu doma. I tak zažije Izy perné chvilky. Podívejte se v exkluzivních ukázkách na nenechavého Alberta.

Vychytralého Alberta Poláka si vybral Charlie s dvojčaty jako svou novou oběť. Ačkoliv to s ním není tak jednoduché jako s jinými „zákazníky“ jejich netradičního podnikání, krůček po krůčku postupují ke svému cíli. Bert má na Tes zálusk a přestože obvyklé balicí techniky mazaného PR manažera selhávají, nevzdává se.

Tentokrát však překročí všechny meze. Po dalším rande s Izy, která si ho plně vzala na starost, zatímco Tes se v zoologické zahradě věnuje plnění obecně prospěšných prací, se alkoholem posilněný Albert utrhne ze řetězu. Nevhodně se po Izy sápe po a vynucuje si polibek.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Neskončí ale jen u něho. „Terezo, trošku se uvolni. Uvidíš, že se ti to bude líbit,“ přemlouvá ji a přitiskne ji ke zdi. Chvíli se zdá, že se mu zaskočená Izy nedokáže ubránit. David Gránský je jako Albert neodbytný. „Nech toho! Nech toho!“ křičí na něho v dalším díle seriálu ZOO, který uvidíte ve čtvrtek večer na Primě. Nakonec se jí podaří ho silně kopnout do rozkroku jen pár okamžiků před tím, že by do incidentu zasáhl Charlie.

Vracím ti tvoje dárky, zuří Izy

Izy je samozřejmě vytočená a šokovaná. Marek Němec coby lotr Charlie dokonce uvažuje, zda akci s Albertem neukončit. Krásná tmavovláska je ale o to víc odhodlaná se mu pořádně pomstít a dotáhnout celý plán do konce. Je ale jasné, že to teď mladý Polák nebude mít snadné. Dárky mu Izy téměř omlátí o hlavu, z čehož má viditelnou radost Lubor Brázda, který si jde s Bertem po krku. Zákeřný manažer se bude muset hodně snažit, aby tohle vyžehlil.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.