Celebrity

23. listopadu 2022 20:05

Šarlota Chmelařová

Burešová promluvila o porodu: Kdyby to takhle bylo pokaždé, tak rodím každý rok

Eva Burešová o porodu

Eva Burešová nedávno porodila syna Tristana Williama. Nyní otevřeně promluvila o rodině i o tom, jak přišel na svět její druhý potomek.

Eva Burešová si mateřství naplno užívá. K synovi Nathanovi nyní přibyl ještě malý Tristan, kterého má s šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Kromě rodiny se Burešová už pomalu, ale jistě vrací do práce. Uběhly tři měsíce od porodu a Eva už vyrazila na natáčení seriálu ZOO, kam s sebou vzala i novopečeného člena rodiny Tristana Williama. „On je hrozně klidné miminko. Je hodňoučkej a zlaťoučkej. I když je tady obrovské vedro a dusno a on nespí, je tady s tatínkem, takže ho můžu jít kdykoliv nakojit,“ pochvalovala si Burešová v pořadu Showtime.

Ačkoliv se už aktivně objevuje v práci, do plného pracovního režimu se však zatím vracet nechce. „Není to tak, že bych si řekla, že se chci vrátit do práce. Ne, ne. Odtočíme a půjdeme spolu zase spinkat do postele,“ vysvětlila devětadvacetiletá maminka.

To, že se může o své děti starat, jí dělá ohromnou radost a mateřské povinnosti si užívá. „Hrozně mě baví říkat, že ‚kluci spí‘ nebo ‚já mám kluky v autě, musím spěchat‘. Je to boží, nádherný pocit. Jsem moc šťastná a vděčná, jakou rodinu mám. Jsem také pyšná na své tělo, co všechno zvládlo,“ poznamenala hrdě herečka.

Měla jsem nádherný a harmonický porod

Se stejným nadšením v hlase mluvila Burešová také o svém porodu. Pochvalovala si hladký průběh a pronesla také humorný dodatek. „Měla jsem nádherný a harmonický porod. Byl to opravdu nádherný zážitek. Kdybych měla takto rodit pokaždé, tak budu rodit každý rok,“ řekla s úsměvem Burešová.

Starší bratříček Nathaniel svého sourozence vnímá velice pozitivně. „Nathánek ho přijal moc hezky. Zpívá mu a má svoji ukolébavku. Krásně spolu fungují a jednou to budou určitě skvělí parťáci,“ dodala na závěr bronzová slavice.

Sdílejte článek
Štítky děti rodina porod Eva Burešová celebrity Showtime Přemek Forejt Zoo rodina porod Eva Burešová syn Tristan

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.