Celebrity

26. února 2023 06:30

Vanesa Havlíková

Tereza Mašková psala text ke klipu s Lamborou za běhu. Sní o duetu se slavným pěvcem

7 pádů Honzy Dědka (4) - upoutávka

Tereza Mašková (26) patří k oblíbeným českým zpěvačkám, které se po výhře v pěvecké soutěži obzvláště daří. Své hity si navíc i sama skládá. V talkshow u Honzy Dědka prozradila, kde ji texty nejčastěji napadají, s kým si touží střihnout duet a jakého kolegu z branže nejvíce obdivuje.

Popovou a muzikálovou zpěvačku Terezu Maškovou si lidé kromě výrazného zastřeného hlasu pamatují i díky narůžovo obarveným vlasům. Pochází z hudební rodiny a vystudovala obor muzikál na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka. Po dvou výhrách v pěvecké soutěži začala účinkovat v Činoherním klubu v představení Sopranistky a nakonec vydala i své první album s výběrem skladeb, které zpívala v obou soutěžích.

Mohlo by vás zajímat: Textař Michael Prostějovský se vzdal včelky Máji. Nechtěl, aby měl Karel Gott problém

V posledních letech jí vyšla debutová deska s vlastními písněmi Zmatená, účinkovala jako předskokanka na turné Marka Ztraceného (37) a na podzim roku 2022 vydala další album s názvem Svět je málo růžový. Nyní prozradila, s kým dalším by si chtěla zazpívat.

„Ráda bych natočila duet s Andreou Bocellim. A pak mám hrozně ráda Vojtu Dyka, velmi ho obdivuju, je to strašně sympatický muž. To tady nemusím říkat, to víme všechny. A obdivuju ho jako muzikanta a zpěváka,“ vyznala se v 7 pádech Honzy Dědka Tereza Mašková.

Vedle Terezy Maškové se v dalším dílu 7 pádů Honzy Dědka představila také herečka Klára Issová. Článek si můžete přečíst ZDE.

S dalším úspěšným mužem, Markem Lamborou (27), kterého můžete znát například z populárního seriálu Slunečná, natočila klip k písní s názvem Náš příběh. Nápad na text přitom dostala při zvláštní činnosti. „Běhám se sluchátky v uších a s mobilem v ruce. Když mě něco napadne, snažím se to za běhu rychle napsat nebo namluvit na diktafon. Tak mě napadl i text k téhle písničce,“ prozradila Mašková, kterou v dubnu čeká galakoncert s Orchestrem Karla Vlacha v pražském Kongresovém centru.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.