Celebrity

23. listopadu 2022 13:40

Vanesa Havlíková

Marek Ztracený: O konci své kariéry jsem se dočetl na internetu. Zuřil jsem!

Show Jana Krause - zpěvák Marek Ztracený

Marek Ztracený (37) je úspěšný český zpěvák, který se letošní rok opět stal Českým slavíkem. V legendární červené pohovce prozradil, jak to doopravdy bylo s koncem jeho kariéry, jak se vypořádává s neustálým porovnáváním se zesnulým Karlem Gottem a jak se mu žilo v jeho rodném městě na Šumavě.

Jako první host divácky oblíbeného pořadu Show Jana Krause se představí nejzářivější hvězda současné pop-music a letošní zlatý slavík Marek Ztracený. Zpěvák obhájil prvenství z minulého roku a na vítězné momenty rád vzpomíná.

„Jak rád říkám, fanoušci mi připravili krásný večer, za který moc děkuju,“ vrací se ve vzpomínkách na slavnostní udílení této významné hudební ceny Marek. „Slyšel jsem, že byl rekordní počet hlasů,“ říká a se smíchem dodává, že o pár hlasů se nejspíš postarala i jeho maminka.

Jak to doopravdy je se zpěvákovým koncem kariéry?

Během rozhovoru s moderátorem se Marek pokusí vysvětlit nedorozumění týkající se údajného ukončení své kariéry. „Vyhlásil jsem takový svůj životní koncert na stadionu a dopsal jsem k tomu krátkou větu, že to bude na nějakou dobu náš poslední veřejný koncert,“ vypráví. „Zhruba za hodinu poté jsem si sedl ke zprávám, kde bylo něco o Rusku, pak o Ukrajině a třetí zpráva byla: Marek Ztracený ukončil kariéru. Seděl jsem tam já, můj syn a moje partnerka, já jsem seděl uprostřed, takže se na mě oba zděšeně otočili… pak jsem zadal do Google svoje jméno, a ve všech bulvárních plátcích, a nejen tam, byl titulek, že jsem ukončil kariéru a že poslední koncert bude v Edenu,“ vypráví Ztracený, který se dle svých slov nad celou kauzou víceméně pousmál.

Zděsila ho ale představa, že by se takhle informovalo o důležitých věcech. „Byl jsem naštvaný, i když jsem se rozhodl s tím nebojovat,“ líčí dále. „Ale potom, když se ten první koncert na fotbalovém stadionu vyprodal za hodinu, jsem se přestal trochu zlobit. A nakonec jsou koncerty tři,“ dodává spokojeně v Show Jana Krause, kterou můžete sledovat ve středu ve 21:35 na Primě.

Konec kariéry jako marketingový tah

Nyní pro změnu tedy čelí podezření, že ohlášený konec koncertování byl z jeho strany promyšlený marketingový tah. „Rád vysvětluju, že můj marketingový tým jsem já mezi osmou večer, kdy jde můj syn spát, a devátou, kdy usnu u televize… takže opravdu nemám velký tým a moc na tom nemakám,“ vysvětluje Marek s tím, že na takové promyšlené marketingové fígle nemá čas.

Každý mě srovnává s Gottem, ale to jsem nechtěl. Nemám na to, jako nikdo v téhle republice, ani na světě, protože Karel byl prostě jedinečný. Každopádně jsem z toho srovnávání už trochu ztracený!“

V souvislosti s cenou Český slavík mají někteří lidé zase tendenci Marka srovnávat s Karlem Gottem, což se mu také úplně nelíbí. „Tam jsem nikdy nemířil. Každý mě s ním srovnává, ale to jsem nechtěl. Nemám na to, jako nikdo v téhle republice, ani na světě, protože Karel byl prostě jedinečný. Každopádně jsem z toho srovnávání už trochu ztracený!“

Na závěr Marek také pyšně připomene své rodné šumavské městečko Železnou Rudu a zavzpomíná na divoké doby devadesátých let, kdy bylo město plné nevěstinců. V tu dobu nebyla možnost jít jinam než do lesa či nevěstince. „Teď už se tam jezdí jen na ty jezera,“ uzavírá s tím, že má radost, že celá republika má k Šumavě moc hezký vztah. „Dokonce tam děláme za odměnu za úklid koncerty,“ zakončuje své vyprávění.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.